Vrásky

Femina.cz > Fóra > Krása > Vrásky

Zvolené téma obsahuje celkem 17 odpovědí. Do diskuze (10 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel j jaarkkaa a poslední změna proběhla před 1 rokem, 5 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #505136
    j
    jaarkkaa
    Účastník

    Já si nechala vyplnit vrásky na ABClinic v Praze a musím říct, že výsledek je neuvěřitelně přirozený a cítím se jako bych omládla aspoň o deset let 🙂

    • #505138
      t
      tana.hadkova
      Účastník

      Co bych za takový pocit dala 🙂 docela jsi mě tím namotala a začínám nad tím vyplněním uvažovat… 🙂

      • #505207
        j
        jaarkkaa
        Účastník

        Fakt to stojí za to, věř mi, já si říkám že jsem tam měla jít už dávno 🙂

  • #503538
    b
    bertikber
    Účastník

    Já nedám dopustit na kosmetiku Miracletox, co jsem jí začala používat mám pleť krásně vypnutou a vyhlazenou, přestaly se mi dělat černý tečky a vrásky se mi viditelně zjemnily. A to používám jenom jejich ampulky, krém a sérum. Podívejte se na https://www.byfemme.cz/miracletox/

    • #503881
      j
      jancajanicka
      Účastník

      Hmm to vypadá nadějně. Takže ti to neucpává póry? Mám s tím často problém u kosmetiky na vrásky..

      • #503977
        b
        bertikber
        Účastník

        Vím co myslíš, taky mi to dělalo když jsem použila moc výživný a mastný krém, ale tohle mi perfektně sedí

        • #504042
          j
          jancajanicka
          Účastník

          Aha no čtu na to hodně dobrých recenzí takže to vyzkouším, děkuju za radu 🙂

          • #504095
            b
            bertikber
            Účastník

            Za málo, dej potom vědět až to vyzkoušíš jak jsi s tím spokojená 😉

  • #503001
    l
    lenana
    Účastník

    Mně fakt hodně vyhovuje česká veganská kosmetika https://www.iuvenio.com/ co pravidelně používám jejich produkty tak se mi pleť hodně zlepšila 🙂

    • #503544
      k
      katkakatule
      Účastník

      A za jak dlouho po používání jsi viděla změnu? Zjemnily se ti viditelně vrásky?

      • #503713
        l
        lenana
        Účastník

        No vypnutou pleť jsem měla hned, ale takový ty fakt viditelný změny asi za dva týdny, no a teď co jí používám dlouho tak mám pleť fakt jako obnovenou 🙂

        • #503788
          k
          katkakatule
          Účastník

          Zní to báječně, určitě jí vyzkouším tak snad taky uvidím takový výsledky.

    • #503356
      D
      DendulkaN
      Účastník

      Pro jakou pleť je tady ta kosmetika vhodná?

      • #503596
        V
        VeveruškaP
        Účastník

        Přesně tak, každý si tam najde svoje 🙂 já mám pleť smíšenou a kosmetika mi vyhovuje a pleti prospívá.

      • #503439
        l
        lenana
        Účastník

        Je vhodná pro všechny typy pleti i pro citlivou protože je neparfemovaná, bez barviv, parabenů a silikonů.

  • #502908
    K
    Kryska
    Účastník

    A která ta korejská kosmetika to je? Tu bych ráda vyzkoušela, protože když se podívám na korejské ženy, tak to je dokonalost ta jejich pleť.

  • #502768
    m
    michala69
    Účastník

    Používám jenom korejskou kosmetiku a séra mají perfektní a účinná. Nevím jakou máš pleť, ale podívej se na cosibella.cz kde tady tu kosmetiku mají 🙂

  • #502718
    K
    Kryska
    Účastník

    Vím, že je tu toho hodně, ale byla bych ráda, kdyby mi sem napsaly jenom ženy, které mají zkušenosti buď s krémy nebo přímo nějakým sérem, po kterém viděly na pleti zlepšení? Nečekám žádné zázraky, ale ráda bych, kdybych neměla tak výrazné hluboké vrásky.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist