Voda pro kojence

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Voda pro kojence

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel e evcasl a poslední změna proběhla před 2 roky, 7 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #488567
    e
    evcasl
    Účastník

    Máme tenhle filtr https://www.dionela.cz/dionela-fdn2-pkl-n10-vodni-filtr-umisteni-pod-linku/d-2144 a rozhodně doporučuju, jsem hrozně ráda, že jsem si ho pořídili, konečně se nemusím bát z čeho vařím a co dávám dětem pít.

    • #488620
      m
      milka8
      Účastník

      Aha no super, a to jste si montovali sami? Podle čeho jste vybrali zrovna tenhle?

      • #488623
        e
        evcasl
        Účastník

        Manžel to namontoval sám ale nabízeli nám i montáž. No my si od nich nechali poradit s výběrem na základě rozboru vody a od nich jsme ho brali, protože je to česká firma, která sama ty filtry vyrábí a nedováží je z Asie čemuž je u tohohle lepší se vyhnout. Navíc za tu technologii získali ocenění a vyhráli i v dTestu.

        • #488652
          m
          milka8
          Účastník

          Ahá tak to zní moc dobře, tak konečně je rozhodnuto, děkuju.

          • #488654
            e
            evcasl
            Účastník

            Ráda jsem poradila, tak hlavně ať jste taky spokojení. Jinak fakt je nejlepší to všechno probrat s nima, byli moc ochotní a všechno nám vysvětlili.

  • #488435
    j
    jancajanicka
    Účastník

    Taky to teď řeším, takže budu ráda za všechny vaše zkušenosti

  • #487854
    m
    milka8
    Účastník

    Jak to děláte s vodou pro kojence? Kupujete nebo máte filtr? Já ty balený vody moc kupovat nechci, četla jsem, že to není moc kvalitní voda, takže bych chtěla koupit filtr, nemáte někdo filtr od firmy Dionela?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist