Vlasy

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Vlasy

Zvolené téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel S SarkaKiska a poslední změna proběhla před 2 roky, 2 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #496046
    S
    SarkaKiska
    Účastník

    Mám s nima taky moc dobrou zkušenost 🙂

  • #495248
    t
    tana.hadkova
    Účastník

    Já jsem u nich byla, je to asi půl roku a vřele doporučuju. Moc mi pomohli, byli neuvěřitelně vstřícní a ochotní a hlavně se opravdu vyznali.

    • #495342
      m
      milka8
      Účastník

      Opravdu? Tak to ráda čtu, a za jak dlouho se ti to asi tak zlepšilo a jak to řešili?

      • #495396
        t
        tana.hadkova
        Účastník

        Základ je trichologické vyšetření, tím zjistí příčinu potíží a můžou ti na základě toho předepsat léčivou kúru, můžeš si o tom přečíst na jejich stránkách mají to tam hezky rozepsané.

        • #495466
          m
          milka8
          Účastník

          Aha super, děkuju za odpověď.

          • #495890
            t
            tana.hadkova
            Účastník

            Není vůbec zač, tak hlavně ať se ti to podaří vyřešit.

  • #494931
    h
    hancanov
    Účastník

    Taky mám problém s poškozenými vlasy (strašně mi teď padají a mám je hrozně suchý a polámaný a to tak že mi nepomáhají ani balzámy a masky na vlasy), ta klinika vypadá dobře, nenapadlo mě že se to dá takhle řešit, já to určitě zkusím.

    • #495140
      m
      milka8
      Účastník

      Tak dej potom prosím vědět 🙂

  • #494275
    m
    milka8
    Účastník

    Znáte někdo Clinical Hair & Health? Mám hodně zničené vlasy, už hodně dlouho a nic mi na to nepomáhá. Našla jsem tuhle kliniku, tak jestli máte někdo zkušenost tak prosím sdílejte, díky moc.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist