Vitamíny pro děti

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Vitamíny pro děti

Zvolené téma obsahuje celkem 11 odpovědí. Do diskuze (11 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel m martusi a poslední změna proběhla před 2 roky.

  • Autor
    Příspěvky
  • #497331
    m
    martusi
    Účastník

    Jsem ráda, že na rozdíl od kapiček mám jistotu, že dávám správné a přesné množství u kapek jsem se toho velmi bála. Nikdy jsem si nebyla jistá, že kapka je stejná, občas mi to „uteklo a kápla víc, někdy míň, takhle vysypu sáček a hotovo.

  • #497293
    k
    kikajda
    Účastník

    Nemohla jsem donutit dítě, aby nějaká probiotika jedlo, ale ty třešňové si dítě samo žádá

  • #496965
    g
    giska
    Účastník

    Nám doporučili Laktobacílky BABY od Naturevia.  Jsou v sáčcích. Dříve se mě vždy kapsli nepodařilo vysypat celou do lahvičky, na lžičku apod. Teď je to fakt jednoduchý.

    • #497193
      z
      zuzuša
      Účastník

      Jsem ráda, že se po rozpuštění obsah sáčku úplně rozptýlí a vůbec nehrudkuje. Dítě si ani nevšimne, že je užívá.

    • #497111
      j
      jandulka25
      Účastník

      Jsou konečně i balení po 10 k antibiotikům. Vyjdou cenově fakt skvěle, když stačí jeden sáček denně.

  • #496604
    j
    jancajanicka
    Účastník

    Z probiotik se nám osvědčily tyhle https://www.drmax.cz/swiss-naturevia-laktobacilky-tresnove-66-pastilek dětem moc chutnají a jsou kvalitní.

  • #495685
    m
    michala69
    Účastník

    Dostala jsem od jedné maminky doporučení tady na ty kouzelné kapky, které beru společně s dcerkou, tak doufám, že se to časem projeví 🙂 https://www.altaherba.cz/detox/kouzelne-kapky-tinktura

    • #496834
      J
      JaninaR
      Účastník

      Rozhodně ano, přímo tady s těmi kapkami zkušenost nemáme, ale když jsou kluci nemocní, tak máme doma ty jejich sirupy a vždycky se nám kluci dali po jejich užívání dohromady.

  • #494910
    K
    Kryska
    Účastník

    Taky pokukuju co bych Amálce koupila, protože není to ani měsíc co začala školka a už ji mám zase doma 🙁 …

    • #495904
      m
      michala69
      Účastník

      Zkus kouknout na to, co má altaherba. Pokud je dcera nemocná, tak mají sirupy a nebo pokud chceš něco na prevenci, tak to doporučuju tu tinkturu kouzelné kapky.

  • #494838
    J
    Jarka50
    Účastník

    Jestli můžu doporučit, tak zkus dceři koupit kravské kolostrum. Má velmi kvalitní složení a mají ho na eshopu s doplňky a vitamíny senzamedical.cz

  • #494584
    i
    irishanova
    Účastník

    Jaké vitamíny se vám u dětí osvědčily na podporu imunity ? Jak začala školka, tak bych ráda dcerce něco dávala, abych ji neměla co chvíli doma jako tomu bylo loni.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist