Vitamíny před těhu

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Vitamíny před těhu

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel K Katchorka a poslední změna proběhla před 1 rokem, 5 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #505022
    K
    Katchorka
    Účastník

    Ahoj, díky moc všem za info. Proč jste se rozhodly pro tyto vitamíny? Na doporučení? A kolik se jich denně bere?

  • #504757
    B
    Bedriška Malá
    Účastník

    No, já jsem https://www.benu.cz/ogestan-matka-a-dite-cps-30 začala brát hned před těhu, je to skvělá příprava. Obsahuje kyselinu listovou, která je v rámci plánování hodně důležitá. Super je, že se u něho bere jen jedna tobolka 🙂 Jinak já jsem se o tom bavila s doktorkou.

  • #504255
    P
    Polinko
    Účastník

    Jojo, ogestan znám 🙂 Ale docela by mě zajímalo, jak jsi na něj přišla? Na doporučení?

  • #504199
    A
    Alecca
    Účastník

    Ahoj, jojo, brala jsem. Já jsem měla docela problém otěhotnět, takže mi byly i doporučeny. Brala jsem Ogestan a musím říct, že ten mi sedl perfektně. Brala jsem ho pak i v těhotenství a super 🙂

  • #504128
    K
    Katchorka
    Účastník

    Ahoj maminy 🙂 Mám dotaz… Jak jste se připravovaly na těhotentví? Co třeba vitamíny? Braly jste? Pomohly? Pro jaké jste se rozhodly?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist