Větrák

Femina.cz > Fóra > Bydlení > Větrák

Zvolené téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  Shaffer Harvey a poslední změna proběhla před 5 měsíci, 1 týdnem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #514636

    Shaffer Harvey
    Účastník

    Blueroad je vybaven špičkovou elektronikou. Dali mi solární power banku, takže teď, kdykoli vyrazíme na výlet, který zahrnuje kempování, jsem kdykoli k zastižení, zatímco předtím jsme nebyli nikdy coreball, protože jsme neměli způsob, jak udržet naše telefony nabité.

  • #514559

    Clayton Forbes
    Účastník

    Někde na světě musí existovat ventilátory, které lze ovládat dálkově. Věc jako ona je něco, na co mám oči.

    scratch games

  • #509366

    Brown Emma
    Účastník

    Těším se, až uvidím vaše vlasy po jejich připevnění. Asi by to bylo krásné. slither io

  • #501318
    m
    michala69
    Účastník

    Blueroad má super věcičky a vychytávky. Dostala jsem od nich solární power banku, takže kdykoliv jdeme na nějakou túru, kde stanujeme, tak jsem vždycky k dispozici, což se předtím nestávalo jelikož jsme si neměli kde nabíjet telefon.

  • #488905
    J
    Jarka50
    Účastník

    Nechám ti tady odkaz na ventilátor, který jsem si minulý týden pořídila a jsem s ním spokojená. Je tichý, dá se ovládat jak manuálně pomocí ovladače, tak i pomocí aplikace v telefonu, super věc 🙂 https://www.blueroad.cz/bot-stojanovy-smart-ventilator-wifi/

    • #489224
      i
      irishanova
      Účastník

      Tak to docela koukám, že jsou i ventilátory, co se dají ovládat pomocí telefonu. Taky by se mi něco takového líbilo.

    • #489177
      K
      Kryska
      Účastník

      Tak ho máme doma a konečně v noci normálně spím a když chlap usne, tak ani nemusím vstávat, abych ho vypla a stačí kliknout na telefon, takže výborná věc.

  • #488616
    K
    Kryska
    Účastník

    Prosím pěkně, potřebujeme nový větrák, protože ten, co máme je hrozně hlučný a tím, že si ho manžel pouští hlavně v noci, tak mám problém u toho spát, takže můj dotaz zní jestli nevíte, jaká značka něco takového dělá ?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist