veterinární-lekarna-online.cz

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > veterinární-lekarna-online.cz

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel K Klára29 a poslední změna proběhla před 1 rokem, 3 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #506739
    K
    Klára29
    Účastník

    Taky na zdravotní doplňky od veterinarni-lekarna-online.cz mrknu. Sama si myslím, že prevence je hrozně důležitá a to i u psů.

  • #506411
    E
    EvaJasan
    Účastník

    Holky, já jsem žila pár let v USA a tam jsou tyto zdravotní doplňky pro zvířata hodně oblíbené, nevěděla jsem, že se tady dají sehnat. Určitě si pro našeho labradora probiotika od nich objednám, mají je fakt kvalitní.

  • #506375
    E
    Esterinda
    Účastník

    Holky, na veterinarni-lekarna-online.cz mají zase jiné zdravotní doplňky – ještě jsem je jinde neviděla, napíšete odkud jsou?

  • #506273
    S
    SonickaVol
    Účastník

    My jsme koupili pro našeho pejska tento zdravotní doplněk https://www.veterinarni-lekarna-online.cz/podpora-gastrointestinalni-poruchy-traveni/ Je výborný při akutních potížích a ještě máme celistvá probiotika, ty pejsek užívá už 2 měsíce v tahu a určitě budeme pokračovat.

  • #506208
    D
    Danka.m
    Účastník

    Dobrý den, mám doporučení na doplňky stravy pro psa od veterinarni-lekarna-online.cz, Nakupujete někdo u nich? Známá mi jejich zdravotní doplňky moc chválila, že jsou skvělé jako prevence zdravotních problémů.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist