Večerní rutina

Femina.cz > Fóra > Krása > Večerní rutina

Zvolené téma obsahuje celkem 36 odpovědí. Do diskuze (27 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel l lenana a poslední změna proběhla před 4 měsíci, 4 týdny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #514895
    l
    lenana
    Účastník

    Já teda taky marně hledám něco co mi pomůže s vráskama a celkově pleť omladí a hlavně zpevní…komu z vás na to něco pomohlo, podělte se prosím o zkušenost…

  • #514518
    r
    rjapseznam-cz
    Účastník

    Ahojky jaká je vaše každovečerní rutina, jak se staráte o svoji pleť a jakou kosmetiku používáte na své vrásky. Ráda bych našla takovou, která mi dokáže vrásky vyhladit. Vyzkoušela jsem spoustu produktů, ale bohužel zatím bez výsledku.

    • #514731
      A
      Anka45
      Účastník

      Já mám každý večer svůj rituál, pleť odlíčím, vyčistím a použiji svůj oblíbený noční krém https://www.iuvenio.com/moon/ . Vše používám od této  české značky a líbí se mi, že mají své produkty  vhodné pro všechny typy pleti  :-).

  • #514114

    danina22
    Účastník

    Já pořád zkouším nějakou kosmetiku, která by mi pomohla s vráskama a nezhoršovala akné a černé tečky. Kdo máte taky problematickou pleť, poraďte něco 🙂

  • #513443
    t
    tana.hadkova
    Účastník

    Já bych ráda zkusila jenom nějakou běící pastu, která se dá používat třeba delší dobu, kde koupit za rozumnou cenu?

  • #512774
    M
    Micha-ella
    Účastník

    A co bělení zubů? Zkoušíte doma nebo někam docházíte? Já bych to zkusila doma a vím že se psalo že večer je to lepší, že človek pak už nejí, nepije.

    • #512904
      P
      Petran.
      Účastník

      Jo já používám někdy toto https://www.krasnyusmev.cz/white-pearl-stomatologicky-belici-system-pap-80ml , jako píšou tam 1-3x za den, ale já to používám jen přes noc. Jak říkáš, protože se ničím necpu 😀 a nemusím s nikým mluvit. 😀 Ale tohle je moc fajn a zuby potom zůstanou i dlouho hezké, samozřejmě pak nepoužívám nic co by zuby obarvilo.

      • #513165
        M
        Micha-ella
        Účastník

        Super moc dík! Já jsem si právě říkala že bych něco chtěla zkusit, ale nechce se mi do toho vrážet hromady peněz. Tady na tohle jsem se dívala a je super, že tam není ten peroxid. A ještě to má chránit zuby i dásna, tak jsem vzala a jsem zvědavá. 🙂

  • #510874
    j
    juliebaborska
    Účastník

    Holky, používáte někdo na pleť nějaké výživové vitamínové ampule?

    • #510923

      Používám ze solobeauty D-tox čaj + Praxis proteoglicanos oil free 6 amp., jsou vhodné i v těhotenství. Zklidňují pleť, je po nich taková hedvábná.

      • #511041
        A
        Adinka1993
        Účastník

        Taky tam kupuju Praxis ampule, ale přímo Praxis 2 Vit. C 24 amp, jsou dost silné, ale dobře hydratují a vyživují pokožku.

  • #509956
    S
    Sofinka
    Účastník

    Ahoj Všichni,
    nemáte někdo nějaký tip na nějaké sprchové mýdlo nebo gel v takových spíše teplejších a dřevitějších tónech?

    • #509972

      Taky mám raději večer nějaké teplejší a pudrovější tóny sprchových šamponů, mám to spojeno s takovou relaxační rutinou. Používám tenhle https://shop.tomasarsov.cz/tomas-arsov-plum-tobacco-blossom-tonca-bean-sprchovy-gel-200ml/, je takový elegantní a hřejivý a hezky uvolní. Nevysušuje a krásně voní, ale není přitom moc těžký a vlezlý.

      • #510066
        G
        GabulkaKoc
        Účastník

        Taky používám, ráno střídám se Sage Seaweed Salt, je více svěží a probudí. Používám i parfém ze stejné kolekce.

        • #510291
          A
          Adinamandlova
          Účastník

          Já mám od nich vyzkoušenej i Fig Caviar Wood, voní po fících a na večer je pro mě ideální, ale klidně se hodí i na ránní probuzení.

           

  • #509759
    k
    katkakatule
    Účastník

    A co za čistící přípravky používáte? Ráda bych si koupila nějaký účinný peeling, tipy?

    • #509810
      b
      barcca
      Účastník

      To bych taky ráda, nějaký který vyčistí pleť bez vysušování, to se mi zatím nedaří objevit.

  • #508928
    S
    SarkaKiska
    Účastník

    O té kosmetice Miracletox už jsem slyšela, jsou na ní hodně dobré ohlasy. Já uvažuju i nad těmi tox ampulkami, nemáte někdo vyzkoušené?

    • #508947
      n
      nadiaa
      Účastník

      Já jsem si ty tox ampulky objednala asi před měsícem a určitě je můžu doporučit. Pleť jsem měla opravdu jako po mezoterapii, okamžitě rozjasněnou a omlazenou.

      • #508991
        S
        SarkaKiska
        Účastník

        Vážně? No tak já je vyzkouším protože mě to fakt hodně zaujalo podle toho co o nich čtu

        • #509004
          n
          nadiaa
          Účastník

          Já hned po první aplikaci ráno viděla jak to mé pleti prospělo, nikdy jsem u žádné kosmetiky neviděla takhle okamžitý a viditelný výsledek.

  • #507586
    h
    hancanov
    Účastník

    Co se vám osvědčilo na čistění pleti? Sdílejte zkušenosti, děkuju moc 🙂

    • #507648
      j
      jaarkkaa
      Účastník

      Tak to se připojím k otázce, potřebuju něco co mi pleť vyčistí aby se mi neucpávaly póry a zároveň nevysuší.

  • #505732

    kvapik
    Účastník

    Odlíčím se, použiju čistící gel a noční krém a teď ještě používám sérum pro růst řas a obočí od denatura.cz a z toho jsem teda úplně nadšená, protože se mi řasy i obočí krásně zahustily a prodloužily a je to čistě přírodní přípravek a navíc od české firmy.

    • #507126
      i
      irishanova
      Účastník

      Ani nevíš, jak ráda čtu takové hodnocení! Koupila jsem si ty jejich vitamíny, tak věřím, že to bude stejné kombo jako ta jejich séra https://www.denatura.cz/premiovy-vitaminovy-komplex-vlasy–nehty-a-plet/

      • #507915
        a
        adullkahron
        Účastník

        Jak dlouho je potřeba takové vitamíny brát. abych viděla, že účinkují a mají nějaký efekt?

      • #507896
        k
        karolina.ka95
        Účastník

        Nejvíc mě nadchly ty jejich séra. To je opravdu mazec. Na základě toho jsem si koupila i ty vitamíny, když jsem viděla, po jak krátké době mi poporostly řasy. Toto jsou jedny z mála produktů, kterým opravdu věřím.

      • #507360
        S
        Sonia.Cer
        Účastník

        Taky jsem do své denní rutiny zařadila tady tyto vitamíny. Myslím si, že to pleti a nejen jí prospěje vzhledem ke skladbě vitamínů.

        • #507973
          a
          adullkahron
          Účastník

          Hodnocení mají super, takže jsem si objednala i ty vitamíny i to sérum a jsem zvědavá až to sérum vyzkouším a budu ho aspoň měsíc používat 🙂

  • #504009
    V
    VeveruškaP
    Účastník

    Jak holky vypadá vaše večerní rutina, když se staráte o pleť?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist