Vánoční dárky

Femina.cz > Fóra > Zábava > Vánoční dárky

Zvolené téma obsahuje celkem 10 odpovědí. Do diskuze (10 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  Davin Halligan a poslední změna proběhla před 4 měsíci, 1 týdnem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #516174

    Davin Halligan
    Účastník

    Děkuji

  • #515996

    kvapik
    Účastník

    Já jsem mamince koupila poukaz od https://www.ketodiet.cz/ dlouho s nima chtěla zkusit zhubnout tak si myslím, že se potěší 🙂

  • #515924
    j
    juliebaborska
    Účastník

    Letos jsme koupila mamce tady tu krabičku na Nervy https://www.cokoladovnajanek.cz/darkova-krabice-janek/. Mají na výběr ze 4 druhů. Mamka miluje čokoládu, takže tam má jak čokoládu, tak i svíčku ve skle, které se dá použít jako sklenička, levandulový olejíček a sušenky. Na první pohled jsem věděla že jí to udělá radost. 🙂

    • #516015
      m
      majduska2299
      Účastník

      To vymysleli ale skvěle. Máte od nich vyzkoušenou čokoládu? Já jsem ještě neměla. Ale koukala jsem a taťkovi by se určitě líbil ten balíček na zahřátí. 🙂

      • #516170
        j
        juliebaborska
        Účastník

        Od Janka kupujeme čokoládu už nějakou dobu, takže vyzkoušeno máme. Líbí se mi jak stále vymýšlejí nové věci na různé příležitosti. Každý rok kupujeme i adventní kalendáře pro dceru, takže mohu s klidným srdcem doporučit.

  • #515608
    b
    barcca
    Účastník

    Já jsem krásné dárky vybrala když jsem teď byla v galerii Harfa, mají tam super obchody, teď nově i Decathlon a je to tam krásně vánoční 🙂 na střeše je dokonce kluziště 🙂

  • #506895
    v
    verkaherka001
    Účastník

    Já jsem svému muži nakoupila bombastický balíček z thechillidoctor.cz miluje všechno pálivý tak věřím že mu udělám radost 🙂

  • #494060
    m
    michala69
    Účastník

    Já jsem letos kupovala asi nejvíc elektro a praktické věci 🙂

    • #494356
      k
      karolina.ka95
      Účastník

      Nápodobně 🙂 hlavně věci jako sluchátka, reprák apod 🙂

  • #493164
    j
    jaarkkaa
    Účastník

    Já koupila dárkovou sadu od Nobilis tilia 🙂

  • #492992
    e
    evcasl
    Účastník

    Ahoj, sdílejte prosím tipy na vánoční dárky, předem děkuju 🙂

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist