Valentýn

Femina.cz > Fóra > Zábava > Valentýn

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel m martinka988 a poslední změna proběhla před 2 roky, 3 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #494964
    e
    emakrul
    Účastník

    To mám super eshop na takovéhle příležitosti, nakupovala jsem tam tedka celkem dost, je super.

    • #494982
      v
      verkaherka001
      Účastník

      A jaký je to eshop? Ráda se podívám. At se můžu inspirovat nebo třeba i něco objednat:-)

      • #495020
        e
        emakrul
        Účastník

        jasně je to tento eshop http://www.nekupto.cz je fakt super na malé dárečky pro radost a hodí se na každou příležitost:-)

        • #495127
          m
          martinka988
          Účastník

          Moc mě ten eshop nekupto zaujal, vypadá dost dobře:-) Spousta zajímavých věcí 🙂 Kamarádka bude mít brzo svátek tak jí tam nejspíš něco  pořídím 🙂

        • #495041
          v
          verkaherka001
          Účastník

          jéé ten vypadá fakt dobře:-) moc děkuju za tip, určitě se tam porozhlídnu víc.. Moc mě eshop zaujal 🙂

          • #495077
            e
            emakrul
            Účastník

            není vůbec zač:-) já tento eshop mám moc ráda, je to taková moje záchrana, vždycky tam dobře nakoupím 🙂 Jsem ráda že jsem třeba pomohla 🙂

  • #494845
    v
    verkaherka001
    Účastník

    Ahojky, copak kupujete na valentýna vašim darým polovičkám?? Já jsem bez inspirace ale chtela bych třeba jen nějakou blbůstku ale třeba do páru nebo tak.. Copak kupujete nebo budete kupovat vy? 🙂

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist