Valentýn

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Valentýn

Zvolené téma obsahuje celkem 11 odpovědí. Do diskuze (10 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel k koralovka85 a poslední změna proběhla před 10 měsíci, 1 týdnem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #510271
    k
    koralovka85
    Účastník

    Já jsem brala svému smart hodinky a byl teda moc spokojený. Dala jsem je pak i sobě ke svátku, hlavně muž je ocenil protože rád sportuje a měří mu tep, pulz, stres a mají i program na cvičení, takže za mě tohle taky fajn dárek. 🙂

    • #510524
      A
      Anka45
      Účastník

      Super nápad, já teď sháním nějaké pro bráchu, pořád o nich mluví. Dají se propojit také s telefonem a dělají i dětské?

      • #510588
        k
        koralovka85
        Účastník

        Ano lze je propojit s telefonem, ukáží Vám když někdo volá nebo Vám dojde sms. 🙂 Mají i dětské a moc hezké. Brala jsem je tadyhle https://www.carneo.cz/chytre-hodinky/.Do druhýho dne byly doma. 🙂

  • #508689
    H
    HelaStach
    Účastník

    Já jsem manželovi a švagrovi nedávno objednávala únikovku a byli moc spokojení. Mrkněte tady https://www.unikova-hra-praha.cz

  • #508541
    S
    Sonia.Cer
    Účastník

    Ať jsou to svátky, narozeniny nebo Valentýn, tak většinou tady ty události řeším tím, že objednávám dárkové kazety tady z toho řekla bych nejznámějšího internetového obchodu https://www.notino.cz/

  • #508000

    Přemýšlím, že bych chlapovi koupila nějaký lepší strojek, co si o tom myslíte?

  • #507975
    a
    adullkahron
    Účastník

    Podle mě je super mu koupit třeba parfém nebo oblíbenou kosmetiku, co? 🙂

  • #507945
    v
    verca.broukk
    Účastník

    No to by se mi asi líbilo, ale potřebovala bych to asi vidět. Kde se dá na ten odlitek kouknout?

  • #507505
    K
    Karkolka
    Účastník

    Já miluji takové osobní dárky, takže jsem letos koupila dárek pro oba. Koupila jsem sadu na výrobu odlitku ruk partnerů, které svírá srdce. Přijde mi to moc hezké :-). Tak co třeba něco takového?

  • #507445
    v
    verca.broukk
    Účastník

    Pokud nevadí, tak se také připnu do této diskuze, Valentýn se blíží a já už začínám přemýšlet čím obdarovat svého chlapa. Bud ráda za Vaše typy 🙂

    • #507999
      i
      irishanova
      Účastník

      Dívala jsem se na Olivie.cz a zaujaly mě tam pánské náramky, takže bych to viděla na něco takového 🙂

  • #507338
    S
    Sajmon
    Účastník

    Co kupujete svým protějškům na Valentýna? 🙂 Přemýšlím, že bych příteli koupila šperk, ale nikdy jsem na něm nic takového neviděla, tak se bojím, aby to vůbec nosil :/ tak nevím jestli to risknout nebo vymyslet něco jinýho?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist