Vakuovačka

Femina.cz > Fóra > Vaření > Vakuovačka

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  Mariah Carey a poslední změna proběhla před 1 týdnem, 4 dny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #518190

    Mariah Carey
    Účastník

    Vakuovačka může být skvělým pomocníkem při uchovávání potravin déle čerstvých. Vyplatí se pořídit, mapquest pokud často připravujete větší množství jídla nebo potraviny kupujete na větší zásoby a chcete je uchovat co nejdelší dobu bez ztráty čerstvosti.

  • #516789
    K
    Kandina
    Účastník

    Taky mám doma vakuovačku a jak už tady bylo napsaný, je dobré ji mít doma. Mám tuto od DOMO http://www.domo-elektro.cz/p/domo-do327l-vakuovacka-potravin-a-svarecka-folii

  • #516692
    K
    Klára29
    Účastník

    Je to skvělá věc a hlavně potraviny jsou delší dobu čerstvé, takže není potřeba zase tak často nakupovat.

  • #516567
    E
    Esterinda
    Účastník

    Já mám vakuovačku jen chvíli, ale jsem moc spokojená. Jídlo fakt vydrží delší dobu čerstvé a dobře se skladuje. Mám ji od značky DOMO a značku můžu jen doporučit.

  • #516556
    D
    Danka.m
    Účastník

    Dobrý večer, máte prosím někdo vakuovačku? Vyplatí se pořídit? Jakou jste kdyžtak pořizovaly?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist