Únava a opakované nachlazení

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Únava a opakované nachlazení

Zvolené téma obsahuje celkem 31 odpovědí. Do diskuze (24 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel l lenana a poslední změna proběhla před 1 rokem, 11 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #502058
    l
    lenana
    Účastník

    Mně s únavou hodně pomohl hořčík.

    • #502595

      kvapik
      Účastník

      A jak ten hořčík doplňujete? Četla jsem, že ne každý doplněk se dostatečně vstřebává..

      • #502765
        l
        lenana
        Účastník

        Magnesium glycinate od Vitaslife se moc dobře vstřebává, navíc obsahuje dvakrát víc hořčíku než jiný doplňky stravy.

    • #502489
      d
      danikk
      Účastník

      Je fakt že horčík s tímhle opravdu pomůže. Já ho užívám pravidelně už několik měsíců protože se po tom opravdu cítím nesrovnatelně líp. Dokonce bych řekla že mám určitě díky tomu i lepší náladu, jsem víc psychicky v pohodě.

  • #500849
    m
    michaela77
    Účastník

    Poraďte něco na celkovou podporu imunity, díky

    • #500946
      e
      evcasl
      Účastník

      Zkus přípravky od Juvenil, mají přírodní doplňky na podporu imunity a nám se moc osvědčily.

  • #500410
    Z
    Zuzi.S.
    Účastník

    Mrkněte na na  https://www.hoxi.cz/. Mají tam dobře popsáno jak takovou svíci aplikovat.

    • #500569
      A
      Andryna
      Účastník

      Zmínila jsem se o tom pře svou masérkou a ty mi svíci bude aplikovat, má s tím zkušenosti. Sama se asi bojím.

  • #499942
    R
    Rikina
    Účastník

    Ráda bych vyzkoušela ušní svíce. Jsem často nachlazená, mám ucpané dutiny, zalehlé v uších. Prý to pomáhá?

    • #500201
      Z
      Zuzi.S.
      Účastník

      Mě hodně užití takové svíce pomáhá, v uších mě vždy odlehne a uleví se mi. Taky mě nebolí hlava.

      • #500281
        R
        Rikina
        Účastník

        A jakou svíci si mám koupit od koho? A zvládnu aplikaci sama?

  • #499440
    n
    nadiaa
    Účastník

    Taky s tím pomáhá zinek, já si kupuju čistě přírodní od Vitaslife

  • #499051
    g
    giska
    Účastník

    U dětí máte jakou zkušenost s nimi?

    • #499381
      l
      leoneska
      Účastník

      Malé dceři na posílení imunity dávám Altaherba sirup ze 14 bylin.

      • #499539
        k
        kikajda
        Účastník

        Tento bylinný sirup dávám dceři, nebývá pak tak často nemocná.

    • #499253
      j
      jandulka25
      Účastník

      Mám syna v šesté třídě, kouzelné kapky mu taky na posílení imunity pravidelně dávám. Jeho nemocnost se výrazně snížila.

  • #498780
    j
    jandulka25
    Účastník

    Celá rodina si posilujeme imunitu kouzelnými kapkami od http://www.altaherba.cz

  • #498714
    k
    katkakatule
    Účastník

    Doporučuju https://vitaslife.cz/product/vitaslife-magnesium-700mg-180-kapsli/ mně hodně pomohlo s energií i spánkem, taky se mi konečně srovnalo trávení.

    • #498773
      m
      milka8
      Účastník

      Děkuju za doporučení, zkusím to.

  • #497563
    n
    nanna
    Účastník

    A co přírodní vitamíny?

  • #497483
    S
    SarkaKiska
    Účastník

    Mně se osvědčil na imunitu https://www.senzamedical.cz/senza-vitamin-c-250ml-lipozomalni-vitamin-c/ v téhle formě se mnohem lépe vstřebává a tělo z něho tak získá co nejvíc.

  • #497092
    K
    Kryska
    Účastník

    Taky bych řekla, že by nebylo od věci posílit imunitu, ale je třeba ji posilovat dlouhodobě, ne, že budeš brát měsíc doplňky a pak konec.

    • #497759
      m
      michala69
      Účastník

      No a jak dlouho je potřeba vitamíny brát ? Když je budu brát dlouhodobě, tak si na ně tělo přece zvykne ne ?

      • #497783
        K
        Kryska
        Účastník

        Záleží co je to za vitamíny. Buď se můžou brát celoročně nebo se tam dělá pauza.

  • #496159
    S
    SonickaVol
    Účastník

    Holky, díky za inspiraci – teď se nějaký doplněk stravy na imunitu hodí. Určitě si ho objednám, na jaro ho potřebuju.

  • #496051
    E
    Esterinda
    Účastník

    Já ho objednávám přímo na stránkách značky Woykoff, tady máte odkaz https://eshop.woykoff.com/respiro-imun

  • #495936
    s
    susinka7
    Účastník

    Moc díky za komentář, nevložila byste mi na něj odkaz? Kde ho kupujete vy, normálně v kamenné lékárně?

  • #495862
    E
    Esterinda
    Účastník

    Dobrý večer, já na lepší imunitu beru doplněk stravy od Woykoff. Imunitu mám výrazně lepší, jsem s ním moc spokojená.

  • #495770
    s
    susinka7
    Účastník

    Zdravím, poslední dobou jsem hodně unavená a chytnu každé nachlazení, jsem prakticky pořád nachlazená. Poradíte, co s tím? Nemáte někdo podobnou zkušenost?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist