Únava

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Únava

Zvolené téma obsahuje celkem 31 odpovědí. Do diskuze (25 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  danina22 a poslední změna proběhla před 9 měsíci, 3 týdny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #511687

    danina22
    Účastník

    Já jsem taky dlouho bojovala s únavou a celkově jsem se necítila moc dobře, měla jsem rozhozené zažívání a už jsem z toho byla celkově otrávená. Kamarádka mi potom doporučila ať zkusím probiotika https://www.symprove.cz/ jsou to živá probiotika, které narozdíl od těch co se běžně prodávají nezůstávají v žaludku, kde je rozloží žaludeční kyseliny, ale projdou do střev v plné síle. Byla jsem trochu skeptická, protože jsem zkusila více probiotik a nic mi nijak zvlášť nepomohlo. Jsou to teď ale tři měsíce co ho užívám a úplně mi to změnilo život. Konečně se mi trávení srovnalo, nemusím se nervovat ze schůzek a návštěv, že mě bude nadýmat apod. a cítím se celkově mnohem líp, konečně mám zase hodně energie a jsem v pohodě 🙂

  • #511279
    k
    katkakatule
    Účastník

    Já jsem poslední dobou pořád vyčerpaná, pořádně nespím, cítím se hodně v takovém stresu a vlastně ani pořádně nevím z čeho, asi už je to nějaké vyčerpání, potřebovala bych se nějak uvolnit a vypnout. Jak se s tímhle vypořádáváte?

    • #511362

      kvapik
      Účastník

      Vím přesně o čem mluvíš, mám to tak teď taky. Někdy bych se nejradši sebrala a odjela na víkend sama pryč 😀 ale to nejde, takže jestli máte nějaký trik co vám zabírá sem s ním 🙂

  • #511128
    h
    hancanov
    Účastník

    Ahoj, máte někdo vyzkoušený nějaký detox, který pomáhá na utřepání zažívání a zároveň i nějaký posílení imunity a tak, prosím?

     

  • #506538
    m
    milka8
    Účastník

    Určitě je dobrý celkově podpořit imunitu. Já si teď koupila https://www.benu.cz/movit-kurkumin-500mg-forte-piperin-vegan-cps-60 je to doplněk s přírodními rostlinými extrakty.

    • #508250
      M
      Martiti
      Účastník

      Já si od nich kupuju Mega detox, teď ho jdu zase objednat v rámci jarní očistné kúry 😉

    • #506616
      m
      marianana
      Účastník

      Hmm líbí se mi že to obsahuje přímo extrakty, radši kupuju doplňky s přírodním složením…

      • #506653
        m
        milka8
        Účastník

        To se mi právě taky líbilo, proto jsem si vybrala tohle, je taky fajn že stačí jenom jedna tableta denně, jinak bych zapomínala 😀

        • #506686
          m
          marianana
          Účastník

          Mám to stejně 🙂 už jsem si ho objednala tak jsem zvědavá…

  • #505000
    l
    lenana
    Účastník

    Taky hořčík pomůže, zkuste to. Co ho pravidelně užívám tak se cítím o dost líp.

    • #505605
      t
      tana.hadkova
      Účastník

      A v jaké formě ho užíváš? Máš nějaký doplněk samostatně jenom s hořčíkem?

      • #505636
        l
        lenana
        Účastník

        Já si ho kupuju od vitaslife.cz podívej se mají opravdu kvalitní doplňky stravy.

        • #505752
          t
          tana.hadkova
          Účastník

          Aha o tom už jsem slyšela, děkuju rovnou objednávám tak jsem na to zvědavá

  • #504804
    n
    nadiaa
    Účastník

    Mně taky hodně pomohlo užívání železa a vitamín C, kupuju si přírodní doplněk od Vitaslife a fakt se mi to osvědčilo.

    • #504860
      b
      barcca
      Účastník

      Hmm no to bych zkusila schválně, koukám na to na jejich eshopu a líbí se mi že to jsou opravdu přírodní extrakty

      • #504918
        n
        nadiaa
        Účastník

        Jojo já si právě proto vybrala od nich že je to čistě přírodní, nejen že je to zdravější ale taky se to líp vstřebává takže je to účinnější.

  • #495269
    n
    nanna
    Účastník

    Já byla pořád unavená protože jsem nemohla spát, hodně mi pomohl tenhle přírodní doplněk stravy https://vitaslife.cz/product/msm-prasek-230g/ protože pomáhá s tvorbou melatoninu

    • #495375
      m
      michaela77
      Účastník

      To neznám, děkuju za radu, zkusím to.

      • #495423
        n
        nanna
        Účastník

        Za málo, hlavně aby ti to taky pomohlo

  • #493935
    K
    Katchorka
    Účastník

    Ahoj, diet je celá řada. Hlavně těch proteinových. Je potřeba zjistit, co vám bude vyhovovat. Já jsem vsadila na ketofit.cz a jako jsem nadšená. Jejich jídla mi jednak chutnají, ale hlavně nejsem hladová. Takže já doporučím tuhle dietu.

    • #494140
      l
      libuse86
      Účastník

      Ahoj, počkej, jak je to tam s těma jídlama? Jsou chutná? A zasytí? To je podle mě u diety nejvíc důležitý, aby se dobře držela…

      • #504775
        A
        Anka45
        Účastník

        Já dietu ketofit a držím a vybrala jsem si ji proto, protože tato dieta má nejméně sacharidů, což je samo o sobě záruka toho, že prostě kila půjdou dolů. Jinak co se týká jídel, tak za mě super, já jsem spokojená, chutnají mi moc! Nejsem hladová, pochutnám si a hubnu. Prostě sen.

  • #493387
    J
    JaninaR
    Účastník

    Jediné, co jsem byla ochotna vyzkoušet, tak je tady ta čajová bylinná směs http://www.altaherba.cz/bylinna-cajova-smes-unavovy-syndrom. Bylinkám totiž věřím nejvíc a nejsem moc za ty chemické doplňky.

    • #494504
      i
      irishanova
      Účastník

      Pomohlo ti to ? Nikdy jsem tady ty přírodní doplňky nezkoušela, protože jsem tomu moc nevěřila, ale jelikož mám s únavou fakt problémy, tak jsem ochotná vyzkoušet i toto.

  • #492052
    M
    MarkyMala
    Účastník

    A jakou tu dietu sis koupila? 🙂

    • #493376
      G
      GabulkaKoc
      Účastník

      Ketodiet má teď slevu 10% na nákup nad 1500,-:) Myslím, že bude vhodná doba na nákup.

  • #490883
    P
    Penny
    Účastník

    Já jsem na tom byla taky tak… Ale mě pomohla změna stravy. Prostě jsem si koupila dietu a najednou jsem jako znovuzrozena 🙂

  • #490174
    j
    jancajanicka
    Účastník

    Kup si hořčík, já ho měla málo a měla jsem přesně to co popisuješ

  • #489675
    G
    GabulkaKoc
    Účastník

    A nebylo by lepší napřed zjistit příčinu? Třeba ti něco chybí – vitamíny a tak… A nebo třeba váha? Tu máš ok?

    • #493237
      D
      DendulkaN
      Účastník

      Ona s tím může nějak souviset váha ? 🙁

  • #489526
    e
    evcasl
    Účastník

    Jsem pořád unavená, i po sportování, přemýšlím nad nějakým doplňkem stravy, nemáte nějakou zkušenost co pomáhá?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist