Umělá výživa

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Umělá výživa

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel P Petran. a poslední změna proběhla před 8 měsíci, 4 týdny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #513057
    P
    Petran.
    Účastník

    My jsme používali nasemleko už od 5 měsíců kvůli kojení.. alergie se nám objevila a během par dnů zmizela díky kozimu mlecku. Omrkni jejich stránky. Mají tam toho spoustu. I pro větší prcky – kaše, příkrmy apod.

    • #513128
      K
      Karkolka
      Účastník

      Můžu se zeptat co přesně jste dávali za UM? Je tam toho spousta, chtěla bych to nejlepší.

      • #513155
        P
        Petran.
        Účastník

        Počáteční kojenecké mlécko, pak i pokracovani. Teď už tam bereme kašicky, malé chutnají, basti bez problému. Zeleninové prikrmy jsou taky chutný.

  • #512717
    K
    Karkolka
    Účastník

    Ahoj, řeším podobnou situaci, akorát máme alergii na bílkovinu kravského mléka. Doporučíte prosím něco osvědčeného. Vím, ze je to individuální a musí se ozkoušet. Děkuji

  • #512532
    G
    GabulkaKoc
    Účastník

    Já sama jsem vyrostla na sunaru, takže jsem zvolila také Sunar bio. Malému mlíčko šmakuje a já jsem ráda, že mu vyhovuje a chutná.

  • #512530
    A
    Alenka79
    Účastník

    Zdravím, čekám své první dítě a nebudu moct kojit, tak pročítám diskuze jaké UM je nejlepší?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist