Transplantace vlasů?

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Transplantace vlasů?

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel A Anka45 a poslední změna proběhla před 4 měsíci, 2 týdny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #515886
    j
    juliebaborska
    Účastník

    Podívejte se tady https://newhair.cz/jak-to-probiha/. Byl tam švagr a sama nechápu. Výsledek je naprosto perfektní a nepoznala bych že někdy neměl vlasy. Měl hodně kouty a vlasy mu začali hodně ustupovat. Domluvil si s nimi tedy konzultaci. Následně mu nabídly termín a letěl. V ceně měl ubytování, osobního řidiče, letenky, zákrok a k dispozici celou dobu delegátku. Vlasy začaly růst cca po 3-4 měsících.

    • #516058
      A
      Anka45
      Účastník

      Moc díky za info i za odkaz. Na NewHair jsem se dívala a našla jsem si i recenze a ty jsou teda skvělé!! Vše si ještě nastuduji a pak to ukážu bráchovi. Už jsem o tom informovala i mamku, že bychom mu přispěli. Ráda bych viděla bráchu zase sebevědomého a šťastného. 🙂

  • #515810
    A
    Anka45
    Účastník

    Zdravím, čistě náhodou nepodstoupil zde někdo nebo neznáte někoho kdo tuto metodu již prodělal? Brácha je na tom dost blbě, letos mu bylo 25 let a už se mu začíná dělat na hlavě takové to kolečko bez vlasů. Zkouší kde co, ale nic moc nefunguje, ráda bych mu nějak pomohla, tak mě napadlo ještě toto řešeni.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist