Těhotenství a probiotika

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Těhotenství a probiotika

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel S Sofinka a poslední změna proběhla před 11 měsíci, 2 týdny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #510315
    l
    lenkajanovska
    Účastník

    Ahoj holky, sice jde o jiný dotaz, ale nechci zakládat novou diskuzi a zapojila bych se do diskuze tady s dotazem ohledně opalovacího krému v těhotenství? Jaký jste používaly a jaký faktor, co vám sedělo? Díky.

    • #510371
      S
      Sofinka
      Účastník

      V těhotenství jsem se snažila používat zejména kosmetiku v bio kvalitě nebo úplně přírodní. Co se týče opalovacích krémů, tak se mi osvědčily Alphanova krémy a oleje i poopalovací péče, respektive zůstala jsem u této značky i v ostatní péči o pleť a tělo. Ty opalováky jsou pečující, hydratují a hezky opalují. Používala jsem spf 50+. Nanášela jsem i na vlasy a pokožku hlavy, zejména u moře. Kupovala jsem tenhle https://www.milujubio.cz/alphanova-opalovaci-krem-uva-boost-spf50-150-ml, teďka ho mají i v akci, ráda na eshopu nakupuju, zastupují skvělý přírodní a bio výrobce kosmetiky a vždycky mají nějakou fajn akci.

  • #510294
    A
    Adinka1993
    Účastník

    Ahoj holky,
    v těhotenství dost trpím nadýmáním a rozhozeným zažíváním, gynekoložka mi poradila probiotika, máte nějaký tipy na šetrný probiotika vhodný i v těhotenství? Díky.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist