svačina pro děti

Femina.cz > Fóra > Vaření > svačina pro děti

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel k katerinavolna003 a poslední změna proběhla před 1 rokem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #509783

    Nejvíce dávám smetanového nebo tvarohového bobíka, syn má rád oba. Dávám mu ho od roku, má dobré složení, tak jsem neměla žádné obavy, klidně se můžeš ohledně složení podívat na jejich stránky http://www.bobik.cz 🙂

  • #509681
    M
    MarkyMala
    Účastník

    Bílý jogurt už dávám také a do toho dávám banán,kapsičky nám moc nejedou a ten smetanový krém dáváš jaký není to ještě brzy?

  • #509525

    Syn už jí všechno, takže se snažím hodně střídat. Pro inspiraci dávám ovoce, zeleninu, bílý jogurt, ovocné kapsičky, chlebík se sýrem, smetanový krém. Malý mi hezky papá, takže nemá problém sníst to co mu nachystám :-).

  • #509348
    M
    MarkyMala
    Účastník

    Ahojky, chtěla bych se zeptat co všechno už dáváte ročním dětem na svačinky? Mám první dítě a bohužel nemám nikoho okolo sebe, kdo má malé dítě kdo mi poradil :-).

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist