Stres

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Stres

Zvolené téma obsahuje celkem 13 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel h hancanov a poslední změna proběhla před 1 rokem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #508556
    J
    JaninaR
    Účastník

    Co mi dost dobře pomáhá se stresem jsou tady ty bylinné čaje https://www.altaherba.cz/spanek-stres-unava/bylinna-cajova-smes-protistresova

  • #508395
    t
    tana.hadkova
    Účastník

    Pomáhá i hořčík a železo abyste se cítíli lépe nejen po fyzické ale i po psychické stránce.

    • #508470
      h
      hancanov
      Účastník

      A jak je doplňuješ, můžeš poradit nějaký osvědčený doplněk?

      • #508957
        t
        tana.hadkova
        Účastník

        Já si je objednávám od vitaslife.cz mají kvalitní a přírodní doplňky stravy, které se dobře vstřebávají.

        • #508979
          h
          hancanov
          Účastník

          Děkuju moc za radu, už jsem si objednala to magnésium glycinate tak jsem zvědavá jestli se budu cítít líp

  • #507957
    f
    femuska
    Účastník

    K odbourání stresu a depresí jsem začala používat přístroj Laxman od Galaxy.

    • #508069
      l
      leoneska
      Účastník

      Kde bych našla prosím víc informací?  Ráda bych se o přístroji dozvěděla víc.

      • #508183
        f
        femuska
        Účastník

        Když se podíváte na http://www.psychowalkman.cz, tam se o něm dozvíte vše potřebné. Já ho můžu jenom doporučit.

        • #508352
          l
          leoneska
          Účastník

          Pečlivě jsem si jejich stránky prostudovala. Jsem z něho nadšená a objednala jsem si ho.

  • #507633
    e
    evcasl
    Účastník

    Tak si zkus koupit hořčík, já ho užívám pravidelně a pomáhá mi to necítit se pořád tak vystresovaná a unavená.

  • #507501

    Jakým způsobem zvládáte stres? Mám toho v poslední době moc ve škole i v práci a upřímně to moc dobře nezvládám …

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist