Strava u dětí

Femina.cz > Fóra > Vaření > Strava u dětí

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel M MarkyMala a poslední změna proběhla před 10 měsíci, 3 týdny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #511255
    M
    MarkyMala
    Účastník

    Dcera miluje bobíka, musí ho mít skoro každý den, takže dělám pravidelné zásoby a nakupuji ho tady  https://www.rohlik.cz/c300112141-detske-dezerty/znacka/bobik  🙂

  • #510356
    v
    verca.broukk
    Účastník

    Já bych chtěla právě také zařadit synovi do jídelníčku smetanové krémy nebo ty tvarohové jen nevím jestli mohu už od roku, kdy jste prosím začaly dávat vy?

    • #510650
      G
      GabulkaKoc
      Účastník

      Hele klidně bych začala tím tvarohovým bobíkem, vzhledem k tomu, že má velmi dobré složení a je plný poctivého tvarohu a smetany, tak jsem se nebála a dávala jsem dceři už od roku také. Samozřejmě jsem to střídala, protože by jedla nejraději jen to, jak jí chutná.

      • #510720
        v
        verca.broukk
        Účastník

        Tak jsem zkusila koupit toho tvarohového a synovi moc chutnal, takže jsem ráda, že jsem ho vyzkoušela  a budu ho kupovat nadále a střídat :-).

  • #492537

    Jak u dětí řešíte stravu ? Máte striktně daný jídelníček nebo povolujete i tyčinky nebo smetanové krémy ?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist