Šperky

Femina.cz > Fóra > Móda > Šperky

Zvolené téma obsahuje celkem 16 odpovědí. Do diskuze (14 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel A Anka45 a poslední změna proběhla před 5 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #515412
    A
    Anka45
    Účastník

    U nás v rodině je třeba alergie na stříbro, takže kupuji hodně ocelové šperky. Nebo zlaté, ale to nosí jen babička. Letos jsme prvně koupila šperky od Eweny a jsem příjemně překvapená, ale mají i další moc hezké věci. 🙂

    • #515504
      P
      Petran.
      Účastník

      Ocelové šperky si kupuji ráda i pro sebe. 🙂 Teď právě sháním řetízek na nohu, můj se mi bohužel rozbil a jsem bez něj jak bez nohy. 🙂

      • #515543
        A
        Anka45
        Účastník

        Tak se podívej https://www.ewena.cz/naramky-na-kotnik/, třeba ti nějaký padne do oka. A mají teda i super šály kašmírové, brala jsem teď na Vánoce našim. 🙂

  • #515234
    D
    Dasinuska
    Účastník

    Pokud byste hledali luxusní a neokázalé šperky, vyráběné pouze v pár kusech, doporučuji navštívit buď kamennou prodejnu nebo eshop Nia šperky. Věřím že budete spokojeni jak s kvalitou tak i se zpracováním. 🙂

    • #515340
      M
      Mildinka
      Účastník

      Dobrý den, mají prosím šperky i pro muže? Ráda bych svému muži pořídila nějaký hezký náramek či řetízek. Jde o české šperky?

      • #515398
        D
        Dasinuska
        Účastník

        Určitě ano, můžete se podívat i sama https://www.nia-sperky.cz/panske-sperky-stribrne-zlate/, věřím že najdete i šperk, který můžete mít oba. 🙂 Výroba je ruční v LA na motivy Dánského návrháře. Každý šperk je tedy originál a dělají se pouze v omezeném množství, jedná se tedy o limitované edice. Pokud se chcete podívat osobně na Praze 1 mají prodejnu. 🙂

  • #499614
    m
    marianana
    Účastník

    Moc dobře se nakupuje v galerii Harfa ve Vysočanech. Mají spoustu skvělejch obchodů i se šperkama, výběr jako nikde jinde 😉

    • #499665
      j
      jaarkkaa
      Účastník

      To je fakt, jsou tam skvělý obchody

  • #497797
    a
    adullkahron
    Účastník

    Můžu se vás holky zeptat jestli nemáte zkušenost s magnetoterapií ? Jsou to magnetické náramky, které mají vliv na imunitu, mírní bolesti hlavy apod. Docela mě to zaujalo, tak by mě o tom zajímalo víc a hlavně to jestli to opravdu působí ?

  • #496932
    i
    irishanova
    Účastník

    Mně osobně nejvíc zaujaly šperky, co má Olivie. Miluju stříbro navíc a oni mají fakt moc pěkné kousky.

  • #491586

    kvapik
    Účastník

    Od Hot Diamonds mám několik náušnic a prstýnek, mají takový originální a nápaditý šperky 🙂

  • #488661
    j
    jancajanicka
    Účastník

    Tak to je super, moc díky za odpověď

  • #488660
    m
    milka8
    Účastník

    Já od nich mám prstýnek a náušnice a jsou krásně propracovaný, můžu doporučit. Každý mi je chválí

  • #488624
    e
    evcasl
    Účastník

    Mají fakt hezký šperky, díky za inspiraci 🙂

  • #488436
    j
    jancajanicka
    Účastník

    Kupoval jste někdo šperky odtud https://www.hotdiamonds.cz/? Moc se mi líbí styl těch šperků, tak by mě zajímalo jestli jsou kvalitní a vypadají stejně jako na fotkách.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist