Špatná imunita

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Špatná imunita

Zvolené téma obsahuje celkem 26 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel d danikk a poslední změna proběhla před 1 rokem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #508460
    n
    nanna
    Účastník

    Co se vám osvědčilo na podporu obranyschopnosti pro děti? Doporučte něco 🙂

    • #508557
      J
      JaninaR
      Účastník

      Jak u mě, tak u dětí se mi osvědčil sirup od altaherby 🙂 doporučuju kouknout na jejich stránky.

  • #508397
    S
    SarkaKiska
    Účastník

    Taky jsem zastánce přírodních doplňků stravy, rozhodně se líp vstřebávají a jsou zdravější

    • #508469

      danina22
      Účastník

      Já už jiný ani nekupuju, už bych z toho ani neměla dobrý pocit a i doktor mi říkal, že je lepší doplňovat vitamíny přírodní cestou.

  • #508233
    k
    katkakatule
    Účastník

    Vynikající je tenhle doplněk https://www.pilulka.cz/movit-mega-detox-ostropestrec-kurkumin-forte-60-kapsli obsahuje rostlinné extrakty a tak se výborně vstřebává a pomáhá s detoxikací, podporou imunity, je dobrý na kůži, klouby, cévy…

    • #508454
      d
      danikk
      Účastník

      Chtěla jsem zkusit něco přímo na detoxikaci po zimě a tohle vypadá super děkuju za tip 🙂

    • #508341
      m
      milka8
      Účastník

      Hmm to se mi líbí podle toho co o něm čtu. Děkuju za tip určitě ho zkusím.

      • #508385
        k
        katkakatule
        Účastník

        Rozhodně ho zkus, mně to fakt pomáhá a manžel ho teď užívá taky když jsem mu řekla že se cítím konečně zase plná energie

  • #507970
    a
    adullkahron
    Účastník

    Zkus něco přírodního, co nebude zatěžovat organismus. Co můžu doporučit jsou doplňky od altaherby 😉

  • #507688
    h
    hancanov
    Účastník

    A co něco na kašel, můžete poradit co máte vyzkoušené?

    • #507777
      m
      milka8
      Účastník

      Taky budu ráda za tip na něco osvědčeného s kvalitním složení, díky…

      • #507835
        b
        barcca
        Účastník

        Zkuste Broncho sirup, vyrábí ho AltaHerba. Nám se moc osvědčil, mám ho vždycky v zásobě.

        • #507870
          h
          hancanov
          Účastník

          Aha tak fajn děkuju za odpověď, vyzkoušíme ho 🙂

  • #507631
    d
    danikk
    Účastník

    Mně se moc osvědčil tenhle doplněk https://vitaslife.cz/product/vitaslife-100-prirodni-zelezo-vitamin-c/ obsahuje železo a vitamín C ve formě přírodních extraktů, takže se výborně vstřebává.

    • #507695
      j
      jaarkkaa
      Účastník

      To se mi líbí, už dlouho jsem chtěla zkusit něco s čistě přírodním složením a tohle mě opravdu zaujalo.

      • #507782
        d
        danikk
        Účastník

        Tak tohle určitě vyzkoušej, já si od nich kupuju ještě magnésium a mají opravdu kvalitní doplňky stravy.

  • #507139
    f
    femuska
    Účastník

    Celá rodina na posílení imunity užíváme kouzelné kapky od http://www.altaherba.cz

    • #507625
      j
      jancajanicka
      Účastník

      Ten sirup dětem taky kupuju, má kvalitní složení a dětem navíc opravdu chutná 😉

    • #507226
      g
      giska
      Účastník

      Dáváte je i dětem?

      • #507438
        A
        Andryna
        Účastník

        U malé dcerky mám výbornou zkušenost s Altaherba sirupem ze 14 bylin.

        • #507485
          g
          giska
          Účastník

          Bylinný sirup se mi hodně líbí, hlavně protože  je přírodní. Už jsem ho začala dětem dávat.

      • #507331
        f
        femuska
        Účastník

        Děti chodí do školy a kouzelné kapky na posílení imunity jim dávám.

  • #506960
    S
    Sonia.Cer
    Účastník

    No já zatím ničím, ale budu muset začít něco brát a imunitu podpořit, protože jsem pořád nemocná, ale fakt pořád.

    • #507885
      J
      JaninaR
      Účastník

      Tak i tibetská medicína má přírodní doplňky, které mají vliv na imunitu ;). Já bych na ně nedala dopustit 🙂

  • #506951
    i
    irishanova
    Účastník

    Prosím pěkně, čím si dáváte dohromady imunitu? Přijde mi, že jsem pořád nemocná a nejsem schopna se z toho vyhrabat.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist