Spánek

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Spánek

Zvolené téma obsahuje celkem 25 odpovědí. Do diskuze (21 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel g giska a poslední změna proběhla před 1 rokem, 4 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #506222
    m
    martusi
    Účastník

    Kvalitní spánek je pro mě velmi důležitý, donedávna jsem měla s ním velký problém, špatně se mi usínalo, často jsem se budila. pomohl mi psychowalkmen od Galaxy.

    • #506333
      k
      kikajda
      Účastník

      Kde se o tomto přístroji dozvím víc informací prosím?

      • #506466
        m
        martusi
        Účastník

        Na http://www.galaxy.cz je o něm popsáno vš, najdete zde hodně informací a rad a zkušenostní s ním.

        • #506675
          A
          Andryna
          Účastník

          Já si Laxmana už objednala, kvalitní spánek je pro mě opravdu důležitý. Nechci zůstat do budoucna závislá na lécích.

          • #506780
            g
            giska
            Účastník

            Na stránkách Galaxy jsem se dozvěděla, že si na něm můžete naladit nejrůznější programy – odpočinek, cestování nebo třeba volbu na usínání. Vážně uvažuji o jeho koupi.

          • #506692
            a
            adullkahron
            Účastník

            Jako vypadá to zajímavě, co se mi líbí, že vypadá, že jde o zdravou metodu řešení a člověk do sebe nemusí nic cpát, ale nemůžu se na tom stát závislá?

  • #506072
    A
    Alecca
    Účastník

    Taky jsem řešila to, abych si nekoupila něco, na čem si vybuduju závislost… a právě proto jsem si koupila ten https://www.topvet.cz/doplnky-stravy/bylinne-caje/tea07-sleepgreen-caj. Ten je bylinný, takže nehrozí závislost 🙂

  • #505578
    S
    Sonia.Cer
    Účastník

    U těch cbdéček bych měla strach ze závislosti. Není něco šetrnějšího?

  • #503553
    b
    bertikber
    Účastník

    Já s tím teď taky bojuju, začala jsem před spaním i cvičit abych se unavila ale stejně je to jedno..

    • #503716
      k
      katkakatule
      Účastník

      Tak musím říct, že mi to fakt pomáhá, ani jsem nečekala že to bude až taková změna 🙂

  • #503032
    k
    katkakatule
    Účastník

    Ten hořčík schválně vyzkouším, něco jsem o tom četla tak jsem zvědavá jestli mi to taky pomůže

  • #502057
    m
    michaela77
    Účastník

    Mně s tímhle pomohl přírodní hořčík od Vitaslife.

    • #503529
      m
      marianana
      Účastník

      A za jak dlouho vám to pomohlo? A berete ho dlouhodobě?

    • #503218
      l
      lenana
      Účastník

      Děkuju za radu, teď ho začínám užívat tak jsem na to zvědavá, snad mi to taky pomůže

    • #502490
      l
      lenana
      Účastník

      A ten přírodní nebo ten druhý? Zkusila bych to jenom nevím, který vybrat, ale podle popisu je na tohle asi lepší to mořské magnésium že?

      • #502594
        m
        michaela77
        Účastník

        Jojo určitě to magnésium natural, to se mi opravdu osvědčilo.

  • #500990
    K
    Katchorka
    Účastník

    Holky, chtěla bych se zeptat na tento produkt https://www.topvet.cz/doplnky-stravy/bylinne-extrakty-tobolky/60996-sleepgreen. Je to přírodní doplněk stravy, bylinná směs. Byla bych ráda za info, jak jste s ním spokojeny.

    • #501007
      M
      MakMak
      Účastník

      Ahoj, já mám topvet moc ráda. Je to shop, kde právě kupuju tuto bylinnou směs a musím říct, že ona jediná mi pomohla. A že jsem toho teda zkusila… Fakt hodně.

      • #502021
        m
        michala69
        Účastník

        Jak rychlý je tam nástup? Docela mě láká to vyzkoušet, protože se spánkem mám už nějakou dobu problémy, tak jsem přemýšlela, že bych něco vyzkoušela tady z těch doplňků, ale nechci žádné dryáky.

        • #502885
          P
          Polinko
          Účastník

          Hele, ten sleepgreen je v pohodě. Je to bylinný produkt, takže v pohodě, žádný driák, naopak. Jsou to jen bylinky a ty opravdu zabírají a pomáhají.

          • #504205
            G
            GabulkaKoc
            Účastník

            Já jsem moc ráda, že jsou k dostání i kvalitní přírodní produkty, které pomáhají. Ten topvet je prostě má. Je super, že pomáhá něco přírodního a není potřeba žádná chemie…

          • #505127
            A
            Anka45
            Účastník

            Holky, mohla bych se zeptat, jak jste na ten topvet došly? Na doporučení nebo jste si ho samy nějak pohledaly?

  • #500792
    G
    GabulkaKoc
    Účastník

    Prosím tě, jak se ty CBD oleje užívají? Slyšela jsem o nich, ale zatím jsem je nezkoušela. Jsou ale hodně doporučovaný, tak bych to zkusila ráda 🙂

  • #499714
    J
    JaninkaVesi
    Účastník

    Ahoj, no ani mi nemluv. Já jsem s ním bojovala moc. Ale ty CBD oleje pomohly. Jako jediný musím říct. Kupuju si je v kapslích od https://www.cbd-nano.com/cbd-edibles/ a jsem spokojená.

  • #498722
    L
    Lilianna
    Účastník

    Ahoj, prosím o vaše zkušenosti… Je tu někdo, komu pomáhá CBD na spánek? Prostě na usnutí a kvalitní spánek? Já s tím teda fakt extrémně bojuju a tohle by mi prý mohlo pomoct, tak budu ráda za info.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist