Sex. kostýmy

Femina.cz > Fóra > Sex a vztahy > Sex. kostýmy

Zvolené téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel J Jarka50 a poslední změna proběhla před 2 roky, 5 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #490114
    m
    mishelka78
    Účastník

    Také by mě zajímalo jestli na tom eshopu e-kondomy.cz sedí oblečky a převleky normál podle velikosti běžného oblečení?? A holky? Co stojí za vyzkoušení ještě? žd bych něco vyzkoušela třeba za hračku:???:-)

    • #490898
      J
      Jarka50
      Účastník

      Ty oblečky mají perfektní. Přítel má slabost pro letušky, tak jsem si objednala tady ten obleček a překvapila ho v něm večer a je fakt neuvěřitelné, co to s chlapem udělá http://www.e-kondomy.cz/eroticke-obleceni/kostymy/obsessive-stewardess

    • #490371

      párkrát sem si tam už objednávala, a zatím musím zaklepat že mi všechno sedělo.. 🙂 Mám konfekční veliksot M a tak si objednávám emko a vždy sedělo pěkně, takže toho bych se nebála 🙂

  • #489738
    i
    irishanova
    Účastník

    Na e-kondomech mají ty kostýmy a převleky jednoznačně nejhezčí, ale co bych potřebovala vědět, tak jak sedí ty jejich velikosti ?

  • #488295
    e
    emakrul
    Účastník

    Už jsem o tom několikrát přemýšlela, že bych přítele překvapila. Nevím jestli by se mu to líbilo nebo ne, nikdy jsme se zrovna o tomhle nebavili.. Koukala jsem https://e-kondomy.cz/eroticke-obleceni/kostymy sem. A mají celkem dost výběr, nenakupovali jste tu některá? Jak oblečky sedí, podle velikosti konfekčního oblečení?

    • #488308
      l
      libenka789
      Účastník

      Tak zrovna tady to nakupuju 😀 Hezky mi vždy sedí  velikosti a kvalitně je to taky uplně v pohodě 🙂

      • #488311
        e
        emakrul
        Účastník

        láká mě to vyzkoušet. Zkusím teda objednat jeden kostým a uvidíme 🙂

  • #488280
    l
    libenka789
    Účastník

    Já jsem si před pár lety pořídila pár kostýmů. Přítel jako na o není ujetej jen sem to chtěla vyzkoušet. Sem tam je použiju, je to sranda 😀 Mám sestřičku, letušku a policistku 🙂

  • #487974
    v
    verkaherka001
    Účastník

    Ahojky, používáte při sexu kostýmy, nebo hrajete si různé scény? Jako na doktora, policistu nebo policajtku? A kde takové kostýmy kupujete?:-)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist