Šetrné odlíčení pleti

Femina.cz > Fóra > Krása > Šetrné odlíčení pleti

Zvolené téma obsahuje celkem 11 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel d danikk a poslední změna proběhla před 11 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #509758

    danina22
    Účastník

    Sháním nějaký odličovač ze kterého mě nebudou pálit oči, skoro všechno co jsem zkusila mi je nepříjemné, co používáte vy co jste na to taky citlivé?

    • #509812
      d
      danikk
      Účastník

      Taky to tak mám, ze všeho mě pálí oči, zkoušela jsem vodičky, mléka…

  • #508924
    m
    michaela77
    Účastník

    Já používám přípravky od korejské kosmetiky Miracletox, můžu opravdu doporučit, nejlepší kosmetika jakou jsem kdy vyzkoušela

    • #508950
      m
      milka8
      Účastník

      Aha a kde se dá koupit? Je vhodná i na problematickou pleť se sklonem k pupínkům a celkově ucpávání pórů?

  • #508768
    D
    Danka.m
    Účastník

    Taky tento čistící gel od Astrid vyzkouším, četla jsem na něj hodně pozitivních recenzí.

  • #508767
    D
    Danka.m
    Účastník

    <span style=“color: #000000; font-family: docs-Calibri; font-size: 15px; text-align: center; white-space: pre-wrap; text-decoration-skip-ink: none;“>Taky tento čistící gel od Astrid vyzkouším, četla jsem na něj hodně pozitivních recenzí.</span>

  • #508658
    K
    Květa B.
    Účastník
  • #508619
    S
    Salminka
    Účastník

    Děkuji za tip – ještě se zeptám, jestli mi doporučíte, kde bych tento odličovač od Astrid mohla objednat na internetu.

  • #508585
    K
    Květa B.
    Účastník

    Skvělou novinku na odlíčení má teď značka Astrid – Hyaluron odičovací gel. Je výborný, nevysušuje pleť a obsahuje jak vitamíny, tak kyselinu hyaluronovou a prebiotika.

  • #508546
    S
    Salminka
    Účastník

    Zdravím všechny, poradíte – pořád jsem nenarazila na produkty na odlíčení pleti, které by byly šetrné a pleť nevysušovaly. Budu ráda za tipy!

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist