Sérum na řasy

Femina.cz > Fóra > Krása > Sérum na řasy

Zvolené téma obsahuje celkem 15 odpovědí. Do diskuze (14 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel A Anka45 a poslední změna proběhla před 10 měsíci, 2 týdny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #510009

    Lamb Herman
    Účastník
  • #509941
    A
    Alecca
    Účastník

    Holky, já bych se chtěla zeptat taky na serum na řasy. Ale na to, co nabízejí na notino? Já jsem se na něj koukala a vypadá skvěle, tak bych byla ráda za info, jak se vám osvědčilo? 🙂

  • #508998
    J
    JaninkaVesi
    Účastník

    Já si teda kupuju a používám toto serum na řasy https://www.alpik.cz/intenzivni-olejove-serum-na-rasy-atok-7-5-ml/. Je na jejich výčivu a posílení, takže i na to, aby vypadaly dokonale. A musím teda říct, že s tímto sérem dokonale vypadají. Za mě rozhdoně doporučuji 🙂

  • #508383

    kvapik
    Účastník

    Mně se teda taky osvědčilo to sérum od deNatura, používám od nich to na řasy a obočí a paráda 🙂

    • #508451
      l
      lenana
      Účastník

      Zkusila bych to taky líbí se mi že to má přírodní složení, jak dlouho jsi ho používala než si začala vidět změny?

      • #508783

        kvapik
        Účastník

        Viděla jsem rozdíl už po asi týdnz, no a po měsíci už jsem měla řasy opravdu dvakrát takový 🙂

  • #507013
    K
    Katchorka
    Účastník

    Mám super zkušenost s tímto serem https://www.notino.cz/facevolution/hairplus-rustove-serum-pro-rasy-a-oboci/. To mi vyhovuje naprosto maximálně 🙂 Doporučuju. Je účinné, hodně.

    • #508255

      Jak dlouho mi ty dlouhé řasy vydrží? Ten efekt je stálý?

    • #507974
      a
      adullkahron
      Účastník

      A ten efekt je trvalý? Nebo jakým způsobem ta séra fungují?

    • #507325
      S
      Sajmon
      Účastník

      Taky mám sérum z notina, ale od jiné značky a s tím jsem taky spokojená. Mám řasy výraznější a delší a když si je nemaluju, tak je to fakt wau jak je mám dlouhé.

  • #506741
    m
    milka8
    Účastník

    Úžasný je tohle sérum https://www.denatura.cz/serum-na-rasy-denatura/ po dvou měsících užívání mám řasy úplně krásně dlouhý a dokonce tmavší, vypadá to parádně 🙂

    • #506890
      m
      marianana
      Účastník

      A jak dlouho trvalo než ti to sérum začalo účinkovat?

    • #506794
      b
      bertikber
      Účastník

      To zní báječně 🙂 a líbí se mi to složení, hned objednávám díky 🙂

      • #506842
        m
        milka8
        Účastník

        Je fakt výborný a snadno se nanáší takže to už dělám úplně automaticky 😉

  • #506593
    J
    Jarka50
    Účastník

    Ahoj holky, jaké máte zkušenosti se séry na řasy? Fungují nebo je to zbytečné vyhazování peněz?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist