Savčí kolagen

Femina.cz > Fóra > Krása > Savčí kolagen

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel P Petran. a poslední změna proběhla před 8 měsíci, 4 týdny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #512888
    P
    Petran.
    Účastník

    A proč savčí a ne ten mořský/ rybí? Toho je na trhu nejvíce a podle toho co uvádějí výrobci je pro naše tělo a hlavně pleť, vlasy a nehty lepší než ten savčí.

    • #513140
      B
      Bedriška Malá
      Účastník

      No protože nejsme ryby ale savci, pro tvorbu našeho vlastního kolagenu je rozhodně lepší kolagen savčí, jelikož je našemu nejpodobnější. Nehledě na to, že zde je ještě kyselina hyaluronova, vitamín C ale také třeba jeden z nejdůležitějších antioxidantů a to vitamín E. Navíc je vyvinu „ženou z lidu“, což mělo aspoň pro mě větší váhu, více najdeš tady https://www.kkkolagen.cz/o-kk-kolagenu/, kdyby ses chtěla podívaqt. 🙂

      • #513194
        P
        Petran.
        Účastník

        Dííky moc za vysvětlení i za odkaz. Vlastně to dává smysl. 🙂 Dívala jsem se a pročetla vše. Produkty vypadají moc hezky. Docela mě překvapilo, že to vymyslela naše choreografka a není to výrobek nějaké větší firmy, to na mě udělalo docela dojem. 🙂 Je moc fajn, že tam mají i vzorečky, takže jsem si vzala asi 5 příchutí a dle toho pak vemu velký balení. 🙂

         

  • #511102

    Mám vyzkoušený KK kolagen, je savčí a má rychlé účinky, dlouhodobě hodně pomáhá i na pleť a celkový stav těla a vlasů.

     

    • #511134

      Díky moc, koukala jsem, že mají dobré recenze a možnost vzorků k zvyzkoušení.

  • #511039

    Někdo tipy na kvalitní kolagen, prosím? Mořský ne, savčí spíše.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist