Rady, tipy a triky u fve

Femina.cz > Fóra > Bydlení > Rady, tipy a triky u fve

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel P Petran. a poslední změna proběhla před 8 měsíci, 1 týdnem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #512892
    P
    Petran.
    Účastník

    Čauky, no ono to tak bohužel v dnešní době je a dělá to tak spousta firem. Manžel vybral firmu Sefy-cz. A jsem teda spokojený. Ale určitě Vám doporučím podívat se na stránky refsite.cz, tam je hodně firem, jsou tam realné recenze i s fotkami. My si dle toho vybrali právě je. Pomohli i s dotacemi.

    • #513168
      M
      Micha-ella
      Účastník

      Ježiš to je super, děkuji moc za radu s těma stránkama. A ta firma to s váma nějak řešila? Vysvětlila Vám všechno i když jste něco nevěděli? My v těch dotacích máme trochu bordel, kdy máme a nemáme nárok.

      • #513208
        P
        Petran.
        Účastník

        Hele jestli nevíte a tápete, tak koukněte přímo na jejich stránky https://www.sefy-cr.cz/fotovoltaicka-elektrarna-s-baterii/, mají to tam moc hezky vysvětlené i kdy je na dotace nárok. Nám vše vysvětlily, byly šikovní, rychlí a profi. 🙂 Všechno udělali tak jak jsme se domluvily a peníze si berou po částech, což beru jako výhodu. Tak přeji ať jste spokojení. 🙂

  • #512754
    M
    Micha-ella
    Účastník

    Ahoj všem, přemýšlíme o FVE jestli je to nějaká úspora a zajímalo by mě zda s tím někdo máte zkušenosti? Je mě jasný, že ženský o tom nic moc asi neví, ale já se třeba ráda zapojuji, tak třeba někdo vědět bude. 😀 Zajímají mě kvalitní firmy, někdo kdo nám to pořádně i vysvětlí a bude po ruce. Samozřejmě budu ráda i za negace a špatné zkušenosti, ať víme čemu se vyhnout.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist