Půjčka peněz na moje dluhy

Femina.cz > Fóra > Kariéra a peníze > Půjčka peněz na moje dluhy

Zvolené téma obsahuje celkem 19 odpovědí. Do diskuze (13 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel v veronikav33 a poslední změna proběhla před 1 měsícem, 2 týdny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #517799
    v
    veronikav33
    Účastník

    Zkusila bych to zkonzultovat s finančním poradcem a zkoušela to splatit, každý měsíc bych si napsala co kde musím splatit a zbytek peněz využila na ostatní věci, aby se nestávalo že něco nezaplatíte včas.

  • #517544
    K
    KaFriska
    Účastník

    Nevidím to jako špatný řešení, taky jsem do toho nejdřív neviděla a tvrdila, že je to hloupost brát od nebankovky peníze, ale s manželem jsme pak neměli jiné východisko kvůli příjmům, tak jsem se od něj nechala přemluvit a o peníze jsme si řekli tady. A sama jsem obrátila a po našich zkušenostech u acemy změnila celkově názor, že se dá peníze sehnat i jinak a furt legální rozumnou cestou. 🙂

  • #502816
    S
    Shimi
    Účastník

    Nemyslím si, že by se tu někdo snížil k tomu, vás tady komandovat. 250 je dost, na druhou stranu to zas není tak šílený, jako jsem to měla já, kdy jsem si u Acemy brala úvěr na skoro 700.000,-, pro zajištění mojí provozovny na dalších pár měsíců. Koukněte k nim, ti by pro vás mohli být vhodným východiskem si myslím. 🙂

    • #508034
      Z
      Zaja
      Účastník

      Joo tohle pro mě před pár lety taky byla dobrá zkouška. O Acemy jsem měla půjčku na pět let, ale jsem jim vděčná, protože ono není moc společností, který přejdou nesolventnost.

      • #511744
        T
        Tinalia
        Účastník

        Mně Acema konsolidovala dvě starší půjčky, potřebovala jsem to sjednotit, protože dvojí různý placení mi furt dělalo neplechu a tady jsem ještě snížila splátku, i když se mi to roztáhlo ještě o nějakou dobu navíc, ale vem to čert, jen když poplatím a budu v poho.

        • #513596
          a
          adreana
          Účastník

          Mám za sebou obdobnou situaci, je to teda už nějaký rok zpátky, ale konsolidace mně dost pomohla a to hlavně po finanční stránce, vymazala jsem s ní několik svých pohledávek a u Acemy mi nastavili platby, abych to zvládla bez většího zatížení poplatit vzhledem ke svému příjmu.

      • #509142
        N
        Nicoleta
        Účastník

        Já jsem u acemy řešila peníze po rozvodu, to vyplacení ex byl děs, ale tohle prostě u banky ani nešlo, vzhledem k tomu, co mám za příjem. Ale acema ok, bylo třeba nějakých papírů k doložení, ale to se dalo naposílat a vyřízení během pár dnů mi vyhovovalo.

    • #503738
      O
      OlA
      Účastník

      Exekuce, insolvence a já nevím co ještě, dokáže dost omezit možnosti, kde si půjčit peníze. Mně o tom nemusíte vůbec nic říkat. Prošla jsem si svým a taky se mi to zkrátilo a skončila jsem u Acemy, kde jsem to brala dost s respektem, když už jsem zvažovala jednoho týpka, co mi chtěl půjčit peníze, ale známí mě právě odkázali semka a udělala jsem fakt dobře, protože jsem dostala peníze s klidem a vidím, jak mi to při splátkách zas ubejvá.

      • #505364
        v
        veorinka
        Účastník

        Jako takhle.. těch možností je dneska takový množství, že byste se možná divila, ale aby to bylo poctivý a ne nějaká lichva, tak tam už se seznam ztenčuje zas. Viděla jsem nespočet různých inzerátů na půjčky, bohužel můj kamarád na to i doplatil, takže pokud člověku fakt v bance nepůjčí a peníze řeší dál, tak prostě tyhle společnosti jako je Acema apod., který mají nějaký razítko od ČNB, tak prostě budou daleko lepší řešení, kde si člověk může být jistý, že má podmínky jasně daný a má se čeho držet. Já to aspoň vidím takhle.

        • #505478
          O
          OlA
          Účastník

          No právě, mně je jasný, že je toho dneska už hafo, ale prostě mně jde i o nějakou jistotu, což tady zas mám. A když mě sem odkázali, tak bych byla hloupá to řešit jinde s někým cizím . 🙂

    • #503028
      L
      Laureli
      Účastník

      Tak ono asi bude něco jiného řešit dluhy a brát si půjčku na udržení podnikání. Ale OK v obojím případě jde o peníze, takže díky za tip. A jak to u týhle půjčky funguje?

      • #503091
        S
        Shimi
        Účastník

        Snažím se vám je poradit, kde by vám mohli pomoct. U Acemy je to půjčka se zástavou nemovitosti, takže v podstatě dáte něco do zástavy a oni vám do 60% hodnoty tý nemovitosti půjčí a je na vás, jak se s nimi domluvíte na kolik si to roztáhnete let, tohle už staví pak individuálně.

        • #503311
          L
          Laureli
          Účastník

          To jakože teda něco musím vlastnit, aby mi na základě toho půjčili?

          • #503336
            S
            Shimi
            Účastník

            Jo, je to půjčka se zástavou nemovitosti, takže je třeba mít něco na svý jméno napsaný. Pošlou vám pak osobně svýho odhadce a dle toho pak sestaví nabídku, kolik jsou vám schopný půjčit.

          • #503502
            L
            Laureli
            Účastník

            No mám po prarodičích byt, není to nic velkého, ale snad by to projít mohlo.

          • #503535
            S
            Shimi
            Účastník

            Tak jasně, čím větší tím lepší cena, ale zas máte čím ručit a to je podstatný pokud byste chtěla žádat u Acemy o půjčku. Oni se o vše postarají a řeknou vám. 😉

          • #506961
            T
            Taily
            Účastník

            S tou společností jsem jednou byla v kontaktu, hledala jsem, kde by mi půjčili jistý obnos, byli fakt ochotný všechno vysvětlit, říct co je třeba, jen to pro mě nakonec nebylo, protože nejsem majitelkou žádné nemovitosti, která je tady podmínkou.

          • #507031
            E
            Ellena
            Účastník

            No a jak jste to teda řešila dál? taky mám od nich na stole nabídku a zatím se teda přikláním, že bych jí vzala, nějak jsem zatím na nic lepšího nenatrefila, tak si nechám ještě klidně poradit. Díky.

  • #502782
    P
    Paluška
    Účastník

    tak to není zrovna malý obnos peněz, furt bych se to ale snažila poplatit normálně, než se zatěžovat půjčkou

  • #502480
    L
    Laureli
    Účastník

    Dobrý den, cítím se už trochu bezradně, protože jsem si nastřádala několik dluhů za cca 250000kč a nedaří se mi je splácet a vždycky na něco zapomenu a nebo my už prostě nezbývají peníze. Udělala jsem si v tom strašný maglajs, který bych ráda nějak vyřešila, abych se už z toho jednou pro vždy vyhrabala. Nevíte, kde by mi takovou částku půjčili i přesto, že jsem vedená už jako dlužník? Já už si fakt nevím rady, prosím nenadávejte mi, vím, že jsem v tom až po uši, ale chci to řešit, tak ocením jakoukoliv radu. Díky moc.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist