Přírodní kosmetika

Femina.cz > Fóra > Krása > Přírodní kosmetika

Zvolené téma obsahuje celkem 10 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel j jaarkkaa a poslední změna proběhla před 4 dny, 8 hodinami.

• Autor
    j
    jaarkkaa
    Účastník

Já mám moc ráda kosmetiku Nobilis Tilia viz https://eshop.nobilis.cz je to česká přírodní certifikovaná kosmetika.

k
      katkakatule
      Účastník

A co od nich používáš? Hledám nějaký krém na citlivou pleť.

j
        jaarkkaa
        Účastník

Mně moc vyhovuje tenhle krém https://eshop.nobilis.cz/produkt/projasnujici-krem-tilia ten je za mě fakt to nej. Super je taky hyaluronové sérum od nich. A koukám, že mají přímo hypoalergenní krém, ale myslím, že tím že mají všechno opravdu čistě přírodní a bez umělých aromat, že by na citlivou pleť měly být dobré všechny. No ale musíš to zkusit 🙂

k
          katkakatule
          Účastník

Moc díky za tip, ten hypalergenní krém vypadá, že by mohl být přesně pro mě. Moc se mi líbí jejich nabídka, takže zkouším udělat objednávku a jsem zvědavá až to vyzkouším.

j
            jaarkkaa
            Účastník

Není za co, ráda jsem poradila. Tak dej vědět až to vyzkoušíš, jak ti vyhovuje 😉

M
    Martička00
    Účastník

Dobrý den, nejlepší jsou jejich séra a krémy na obličej. Taky jejich make-upy a pudry jsou výborné.

J
      Jarka50
      Účastník

Sér mám vyzkoušených hodně a nejvíc spokojená jsem se sérem od iuvenia, a to ho nepoužívám ani půl roku. Celkově je ta jejich kosmetika parádní a je to úplně něco jiného v poměru s těmi známými značkami, které nemají ani z daleka takové složení jako iuvenio, které obsahuje spoustu aktivních látek a díky tomu to je na pleti znát.

D
    DitaZel
    Účastník

Zdravím, taky přemýšlím nad koupí přírodní kosmetiky, takže děkuji za tip. Ještě se zeptám na podle Vás nejlepší produkt, který by jste mi doporučily vyzkoušet?

M
    Martička00
    Účastník

Dobrý den, souhlasím s Ninou, taky používám kosmetiku GRN a nemůžu si ji vynachválit. Je opravdu šetrná a nikdy jsem neměla žádný problém, vše mi sedlo.

N
    NinaMala
    Účastník

Dobrý večer, z vlastní zkušenosti doporučuji tuto kosmetiku http://www.milujubio.cz/grn-organics-novinka/, je výborná.

A
    Adelinda
    Účastník

Dobrý večer, doporučíte mi prosím přírodní kosmetiku? Poslední dobou mi klasická drogérková kosmetika nevyhovuje a osypávám se po ní. Děkuji.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist