Přírodní kosmetika

Femina.cz > Fóra > Krása > Přírodní kosmetika

Zvolené téma obsahuje celkem 26 odpovědí. Do diskuze (19 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel D DendulkaN a poslední změna proběhla před 14 hodinami, 51 minutami.

• Autor
    m
    michaela77
    Účastník

Tak jsem si jí zkusila objednat, těším se až to zkusím

m
    michaela77
    Účastník

A co šetrný bělení zubů? Máte vyzkoušený něco bez peroxidu?

d
    danina22
    Účastník

Doporučíte někdo barvu na vlasy s šetrným přírodnějším složením?

A
    Alecca
    Účastník

Ty jo, já jsem teda zkusila celou řadu kosmetiky, než jsem přišla na to, co mi bude sedět nejvíc. A je to česká kosmetika https://www.iuvenio.com/. Ta je vynikající. Je to veganská kosmetika, pro každý typ pleti.

D
      DendulkaN
      Účastník

Taky mě tady ta kosmetika zaujala akorát teda vůbec netuším, jak produkty nakombinovat, aby byly vhodné pro mou pleť. Podle čeho jste je vybíraly vy ?

a
        adullkahron
        Účastník

Veškerou péči co mají, tak je vhodná pro jakýkoliv typ pleti. Nedělají kosmetiku třeba jenom pro mastnou pleť, ale každá si tam přijde na své. Já mám třeba hodně suchou pleť a péče mi naprosto vyhovuje. Takže ti doporučuju projít si co mají a začít třeba jenom tady tím krémem, aby si zjistila jestli ti bude sedět https://www.iuvenio.com/moon/

K
          Katchorka
          Účastník

Iuvenio používám taky a musím říct, že tahle kosmetika je nejlepší, co jsem zkusila. Proto ji taky používám. Já mám hodně citlivou pleť a tahle kosmetika mi perfektně sedne.

D
            DendulkaN
            Účastník

Tak jsem si prvně na zkoušku objednala ten čistící gel a nano sérum a musím říct, že jsem byla překvapená z aplikace séra. Je to hodně zajímavé a nadchlo mě to, tak uvidíme časem jestli to na pleti půjde znát.

A
      Anka45
      Účastník

Jako věřím, že sehnat něco, co perfektně sedne, to je jako vážně dost náročný. Co vše od iuvenio používáš?

J
        JaninkaVesi
        Účastník

No, holky… kdybych měla vypočítat, co vše už jsem zkusila 🙁 Jako sehnat dneska kvalitní komsetiku, co fakt sedne, to je docela oříšek 🙁

j
    jaarkkaa
    Účastník

Já mám moc ráda kosmetiku Nobilis Tilia viz https://eshop.nobilis.cz je to česká přírodní certifikovaná kosmetika.

k
      katkakatule
      Účastník

A co od nich používáš? Hledám nějaký krém na citlivou pleť.

j
        jaarkkaa
        Účastník

Mně moc vyhovuje tenhle krém https://eshop.nobilis.cz/produkt/projasnujici-krem-tilia ten je za mě fakt to nej. Super je taky hyaluronové sérum od nich. A koukám, že mají přímo hypoalergenní krém, ale myslím, že tím že mají všechno opravdu čistě přírodní a bez umělých aromat, že by na citlivou pleť měly být dobré všechny. No ale musíš to zkusit 🙂

k
          katkakatule
          Účastník

Moc díky za tip, ten hypalergenní krém vypadá, že by mohl být přesně pro mě. Moc se mi líbí jejich nabídka, takže zkouším udělat objednávku a jsem zvědavá až to vyzkouším.

j
            jaarkkaa
            Účastník

Není za co, ráda jsem poradila. Tak dej vědět až to vyzkoušíš, jak ti vyhovuje 😉

M
    Martička00
    Účastník

Dobrý den, nejlepší jsou jejich séra a krémy na obličej. Taky jejich make-upy a pudry jsou výborné.

J
      Jarka50
      Účastník

Sér mám vyzkoušených hodně a nejvíc spokojená jsem se sérem od iuvenia, a to ho nepoužívám ani půl roku. Celkově je ta jejich kosmetika parádní a je to úplně něco jiného v poměru s těmi známými značkami, které nemají ani z daleka takové složení jako iuvenio, které obsahuje spoustu aktivních látek a díky tomu to je na pleti znát.

D
    DitaZel
    Účastník

Zdravím, taky přemýšlím nad koupí přírodní kosmetiky, takže děkuji za tip. Ještě se zeptám na podle Vás nejlepší produkt, který by jste mi doporučily vyzkoušet?

M
    Martička00
    Účastník

Dobrý den, souhlasím s Ninou, taky používám kosmetiku GRN a nemůžu si ji vynachválit. Je opravdu šetrná a nikdy jsem neměla žádný problém, vše mi sedlo.

N
    NinaMala
    Účastník

Dobrý večer, z vlastní zkušenosti doporučuji tuto kosmetiku http://www.milujubio.cz/grn-organics-novinka/, je výborná.

A
    Adelinda
    Účastník

Dobrý večer, doporučíte mi prosím přírodní kosmetiku? Poslední dobou mi klasická drogérková kosmetika nevyhovuje a osypávám se po ní. Děkuji.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist