Přírodní doplňky stravy

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Přírodní doplňky stravy

Zvolené téma obsahuje celkem 25 odpovědí. Do diskuze (20 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel j jancajanicka a poslední změna proběhla před 1 rokem, 11 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #497560
    j
    jancajanicka
    Účastník

    Od Vitaslife si taky kupuju vitamíny

    • #497658

      danina22
      Účastník

      A co teď užíváš?

      • #498676
        j
        jancajanicka
        Účastník

        Teď zinek a magnésium, pomáhá mi to s únavou, náladou a zinek s pletí

  • #494487
    J
    JaninkaVesi
    Účastník

    Holky, co berete na správné fungování střev… Jako s tím souvisí vše. Pokud správně fungují játra, funguje správně celé tělo. Tak bych ráda tu funkci podpořila.

  • #494030
    k
    katkakatule
    Účastník

    Mně teda moc vyhovujou doplňky od VitasLife protože jsou čistě přírodní a v bio kvalitě.

    • #494109
      S
      SarkaKiska
      Účastník

      Koukám na jejich stránky a líbí se mi to, co od nich teď v zimě užíváš?

      • #494179
        k
        katkakatule
        Účastník

        Teď užívám zinek a vitamín C, obojí je v bio kvalitě a snadno se to užívá.

  • #493488
    R
    Rikina
    Účastník

    Imunitu si posiluji s ImunoHelpem od http://www.naturevia.cz. Je to komplex vitaminů C a D3, rostlinných extraktů a vysoké dávky organicky vázaného zinku.

    • #494042
      m
      martusi
      Účastník

      Mě ho doporučili v lékárně. Moc se mi líbí složení – Vitamin C, D, Echinacea, Rakytník, šípek, acerola a Zinek

      • #494138
        l
        leoneska
        Účastník

        Nemohla jsem  najít nic na imunitu v rostlinné kapsli, protože jsem veganka a toto můžu.

        • #494294
          j
          jandulka25
          Účastník

          Hledala jsem  něco na nakopnutí imunity po užívání antibiotik a tohle mi v lékárně doporučili přidat si  k probiotikům.

  • #492050
    M
    MarkyMala
    Účastník

    Holky a ty doplňky stravy kupujete vlastně podle čeho? Na co se u nich hlavně koukáte?

    • #495633
      z
      zvonilka
      Účastník

      Hodně koukám na složení 🙂 A vitamíny kupuju od senzamedical. Tam mají podle mě nejlepší nabídku. Hlavně mají i lipozomální vitamíny 🙂

    • #493315
      B
      Bedriška Malá
      Účastník

      No, hlavně na složení, no 🙂 Ty se rozhoduješ podle čeho?

  • #490620
    Z
    Zuzi.S.
    Účastník

    Mám dobrou zkušenost s kouzelnými kapkami od http://www.altaherba.cz

  • #490588
    J
    JaninkaVesi
    Účastník

    Osobně si teda svoje vitamíny a doplňky stravy objednávám od senzamedical.cz. V poslední době jsem ocenila hlavně probiotika 🙂 Ale i Céčko od nich mám a jsem spokojená. Na imunitu senzační.

  • #490501
    n
    nanna
    Účastník

    Podívejte se na nabídku https://vitaslife.cz/ mají kvalitní přírodní doplňky stravy

  • #490492
    k
    kikajda
    Účastník

    V tomto ročním období je potřeba posilovat imunitu. Preferuji přírodní přípravky, má někdo zkušenost?

  • #490460

    kvapik
    Účastník

    Tak to se připojím k dotazu, taky chci zkusit něco čistě přírodního

  • #490348
    e
    evcasl
    Účastník

    Ahoj, jaké si kupujete doplňky stravy? Chtěla bych něco přírodního na podporu imunity a celkově na dodání energie

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist