Přírodní dekorativní kosmetika

Femina.cz > Fóra > Krása > Přírodní dekorativní kosmetika

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel E EvaJasan a poslední změna proběhla před 2 roky, 7 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #489363
    H
    HelaStach
    Účastník

    Ano, Květa má pravdu. Já sama jsem dlouho přírodní kosmetice odolávala a teď zpětně lituju, že jsem ji nezačala používat daleko dřív.

    • #489506
      E
      EvaJasan
      Účastník

      Holky moc díky! Něco jsem si ještě hledala na internetu a zjistila jsem, že je kosmetika Couleur Caramel moc oblíbená a hodně chválená. Navíc se mi líbí složení, a to, že není testovaná na zvířatech a obaly má vyrobené z ekologicky odbouratelných surovin.

  • #489093
    K
    Květa B.
    Účastník

    Ahoj, jak píše Hela – klasické make-upy a pudry a komplet celá dekorativní kosmetika se nemůže kupovat klasicky v drogerii, je to samá chemie ! Značka Couleur Caramel je přírodní a BIO, bez chemických látek a na obličeji sedí skvěle.

  • #489034
    H
    HelaStach
    Účastník

    Ahoj, já používám kosmetiku od couleur-caramel.cz a je super. Dřív jsem tak hezkou pleť neměla, ale kosmetika je čistě přírodní, BIO a bez dráždivých chemických látek, takže teď mám pleť krásnou 🙂

  • #488911
    E
    EvaJasan
    Účastník

    Zdravím, jakou dekorativní přírodní kosmetiku mi doporučíte? Klasické make-upy a pudry mi nesedí, chtěla bych vyzkoušet nějaké šetrné, přírodní a BIO. Poradíte?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist