Přípravky na vlasy

Femina.cz > Fóra > Krása > Přípravky na vlasy

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel m mishelka78 a poslední změna proběhla před 1 měsícem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #517574
    m
    mishelka78
    Účastník

    Já určitě doporučuji přípravky od Tomáše Arsova. Má kosmetiku právě bez silikonů, parabenů, takže vlasy nezatěžuje. Navíc má i stylingovou řadu s lakem na vlasy a suchým sprejem, který vlasům dodává i objem a zároveň je zbavuje mastnoty..

    • #517637
      m
      marianana
      Účastník

      Prosím tě jeho kosmetiku nepoužívám, ale ten sprej mě docela zaujal. Neslepuje to nějak vlasy ? Máš to vyzkoušené? Já jsem měla jen takový pudr na objem a to bylo šílené, musela jsem po něm umýt hlavu.

      • #517786
        m
        mishelka78
        Účastník

        Mrkni na to https://shop.tomasarsov.cz/gripped-suchy-texturizacni-sprej/. 🙂 Neslepuje vlasy, krásně jde potom i vyčesat a hlavně i vlasy jdou rozčesat. Je to volume up a suchý šampon v jednom. 🙂 Za mě super věc teda.

  • #489896
    J
    Jarka50
    Účastník

    Kvůli čemu bez parabenů a sulfátů ? To přece obsahují všechny šampony ne ?

    • #489955
      i
      irishanova
      Účastník

      No ta lepší vlasová péče právě že ne, protože tady ty složky nejsou žádným přínosem pro vlasy a už vůbec ne pro barvené.

      • #490008
        m
        michala69
        Účastník

        Nevím jaké vlasy máš, ale já používám vlasovou kosmetiku od Philip Martins a je to jedna z nejlepších vlasových kosmetik, co jsem zatím měla. Nechám ti tady odkaz na eshop odkud si ho objednávám, protože tam mají velký výběr http://www.hairshop.cz/prirodni-vlasova-kosmetika/

  • #489801
    i
    irishanova
    Účastník

    Jakou vlasovou péči by jste mi doporučili v případě, že bych chtěla zkusit nějakou přírodní péči bez parabenů, sulfátů a podobných věcí, co vlasům neprospívají ?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist