Příkrmy pro prcky

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Příkrmy pro prcky

Zvolené téma obsahuje celkem 10 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel a adullkahron a poslední změna proběhla před 1 rokem, 11 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #499280
    K
    Kryska
    Účastník

    Rozhodně ty co má sunar, malá miluje tady ty kašičky s cereáliema http://www.sunar.cz/ovocne-kasicky-s-cerealiemi. Hello bych v životě dítěti nekoupila, stačí se podívat na složení, je to plné umělin.

    • #499303
      i
      irishanova
      Účastník

      Proto tam je i takový rozdíl v ceně. U těch dětských jídel je potřeba sledovat složení. U toho sunaru je to taková jistota, protože je na trhu několik let a jde neustále dopředu, takže člověk ví, ža ať od nich koupí cokoliv, tak to bude splňovat veškeré podmínky a bude to opravdu kvalitní.

      • #499362
        a
        adullkahron
        Účastník

        No dobře že to tady čtu, protože jsem jich chtěla dcerce nakoupit více od každé značky nějakou a už vím že to teda dělat nemám :O … schválně jsem se dívala na to složení a u těch ostatních je to teda děs

  • #499213
    a
    adullkahron
    Účastník

    Jaké kupujete dětem ovocné kapsičky ? Dívala jsem se, že je dělá hello, hami a sunar, ale jsou mezi nimi rozdíly cca 10 někdy i víc, nevíte proč ?

  • #498599
    H
    Hanička45
    Účastník

    To máte pravdu 🙂 Tak aspoň nebudu mít výčitky a budu mít jistotu, že dětem dám jen to nejlepší 🙂

    • #498784

      Dávám oběma dětem sunar a za mě je to rozhodně to nejlepší. Stačí se podívat na složení. I to, že mají bio příkrmy je super.

  • #498493
    K
    Klára29
    Účastník

    Ano, myslím, že ani kdybych na vaření měla čas – lepší složení bych sama nepřipravila. Příkrmy jsou vyvážené, s kapkou oleje a Sunar je už a trhu prostě dlouho a dbá na kvalitu surovin.

  • #498357
    H
    Hanička45
    Účastník

    Moc díky – hned se mi ulevilo, že nejsem jediná 🙂 Co jsem se dívala na složení příkrmu – má ho výborné.

  • #498300
    K
    Klára29
    Účastník

    Zdravím, jako Vy – nezvládám a nestíhám 🙂 Mám dvojčata a tak tak stihnu procházku a malinko doma poklidit, ale vaření nedávám. Příkrmy kupuju tyto BIO od Sunaru https://www.sunar.cz/produkt/bio-zelenina-prazma-kralovska

    • #498873
      m
      michala69
      Účastník

      Můžu vám říct, že je to pro mě novinka, že má sunar příkrmy v bio kvalitě. Jsem ráda, že o tom vím, protože jsem obě děti přikrmovala sunarem a u třetího tomu nebude jinak 🙂

  • #498200
    H
    Hanička45
    Účastník

    Maminky, jak zvládáte vařit příkrmy pro prcky? Čeká mě to za 14 dní a už teď mám pocit, že nestíhám vůbec nic.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist