povlečení pro děti

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > povlečení pro děti

Zvolené téma obsahuje celkem 10 odpovědí. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel m markurka5 a poslední změna proběhla před 2 roky.

  • Autor
    Příspěvky
  • #496350
    m
    markurka5
    Účastník

    Ahoj, chtěla bych se zeptat ohledně výbavičky pro menší děti. Co všechno jste pro mimča měly ?

    • #496436
      i
      irishanova
      Účastník

      Kupovala jsem to co mi doporučily kamarádky, takže hnízdečko, fixační polštářek, zavinovačku apod 🙂

  • #492934
    h
    horakova.marry
    Účastník

    Ahojky, já kupovala synovi, nedávno to dorazilo a vypadá to moc pěkně:-)

    • #492963
      l
      libenka789
      Účastník

      A kde jsi pořizovala? Někde v obchodě, nebo přes internet??

      • #493063
        h
        horakova.marry
        Účastník

        Nakupovala jsem tady https://kidsparadise.cz/brand/3-jerry-fabrics?page=4 syn miluje tlapkovou patrolu takže volba byla jasná 🙂 mají tam povlečení  z různých pohádek, mají i deky nebo třeba i osušky 🙂 A je to i naživo moc pěkné,tak jako na obrázku:-)

        • #493099
          l
          libenka789
          Účastník

          To je super…. Muj syn taky má rád patrolu, nebo třeba tomáše mašinku nebo micky mouse.. Atd.. Kouknu se tam po tom jestli tam něco takového jee:-) Mockrát díky za tip. Jsem ráda že se ti líbí, snad tam také vyberu 🙂

          • #493123
            h
            horakova.marry
            Účastník

            Myslím že to jsem tam taky viděla, však koukni je tak velký výběr:-) věřím že najdeš co hledáš:-)

  • #492550
    l
    libenka789
    Účastník

    Ahooj, kde kupujete povlečení pro své děti? Hledám nějaký zajímavý vzor pro syna na vánoce:-)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist