Potřeby pro mimi

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Potřeby pro mimi

Zvolené téma obsahuje celkem 42 odpovědí. Do diskuze (32 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel P Polinko a poslední změna proběhla před 1 měsícem, 3 týdny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #517379
    P
    Polinko
    Účastník

    <span data-sheets-formula-bar-text-style=“font-size:13px;color:#000000;font-weight:normal;text-decoration:none;font-family:’docs-Montserrat‘;font-style:normal;text-decoration-skip-ink:none;“>Máme ozkoušené hodně značek… Dražších i levných, polských plenek. A všude něco. Buď nejsou šetrné, malej se oprudil nebo protékají 🙁 Fakt jsem toho zkusila hodně 🙁 Teď aktuálně </span><span data-sheets-formula-bar-text-style=“font-size:13px;color:#ff0000;font-weight:normal;text-decoration:none;font-family:“docs-Montserrat“;font-style:normal;text-decoration-skip-ink:none;“>moltex</span><span data-sheets-formula-bar-text-style=“font-size:13px;color:#000000;font-weight:normal;text-decoration:none;font-family:’docs-Montserrat‘;font-style:normal;text-decoration-skip-ink:none;“> a zatím teda super. Šetrné a neprotékají. Složení taky ok. Cena taky. Objednávám na netu, hlavně feedo, takže sem tam i akce. Jo, s těmito jsme teď spokojeni.</span>

  • #517287
    D
    Danka.m
    Účastník

    Já jsem všechno objednávala z feedo.cz – seženete u nich fakt všechno a za super ceny. Navíc mají hodně věcí skladem, tak nemusíte na nic čekat.

    • #517298
      B
      Blacka
      Účastník

      Souhlasím, mají fakt všechno, co pro sebe a miminko potřebujete! Navíc mají i super ceny a vše skladem. Za mě jde o nejlepší e-shop.

      • #517308
        S
        SonickaVol
        Účastník

        Musím jen souhlasit, taky od nich nakupuju všechno, včetně kompletní výbavičky a kočárku. Taky mají věrnostní program, díky kterému čerpáte výhody http://www.feedo.cz

  • #517117
    E
    Esterinda
    Účastník

    Holky, poradily byste mi kde nakoupit veškerou výbavičku pro miminko na internetu? Máte třeba oblíbený e-shop, kde mají fakt všechno?

  • #516328
    b
    barcca
    Účastník

    Používáte někdo látkové plenky? Vyhovuje vám to a jaké byste doporučili?

  • #508982
    m
    michaela77
    Účastník

    Můžete poradit s výběrem kočárku? Čekám naše první miminko a sháním kočárek se kterým budeme moct pohodlně jezdit i mimo město, předem děkuju za reakce 🙂

    • #515994
      m
      majduska2299
      Účastník

      Za sebe mohu doporučit Joolz Day3. Kupovala jsem na crystalbaby, měli ho v akci, vyšel nás na hezké peníze a je to 2v1, takže korba i sedátko. Odpružená kolečka, takže možnost jet do města i do terénu. Velký spodní koš a snadné skládání. 🙂 Nám naprosto vyhovoval.

      • #516408
        k
        kvtablochov
        Účastník

        Po dlouhém rozhodování jsme se nakonec rozhodli pro něj a jsme moc spokojení. Kočárek je skvělý, jak píšeš, odpružená kolečka jsou super, zvládáme s ním i terénní cesty, velký spodní koš je praktický a snadné skládání je také plus.

      • #516026
        M
        MarkyMala
        Účastník

        Na kolik Vás vyšel a jak dlouho Vám vydržel?

        • #516180
          m
          majduska2299
          Účastník

          Dívej měli jsme tento https://www.crystalbaby.cz/joolz-day3-earth-kompletni-set-parrot-blue-specialni-cena-n a teď koukám že je i v akci za 17tis. My ho měli možná trochu dražší, ale vydržel nám celou dobu a bez reklamací a problémů. Nedávno jsem ho prodávala.

          • #516182
            j
            jaarkkaa
            Účastník

            To je krásný kočárek, moc se mi líbí design a podle popisu vypadá i super praktický, líbí se mi to snadné skládání a že má dobrá ty kola. Moc děkuju za tip, konečně mám jasno 🙂

    • #509019
      k
      katkakatule
      Účastník

      Taky sháním kočárek který bude zvládat i terén, protože s manželem chodíme rádi do přírody a neplánuju jezdit jenom po chodníku ve městě, tak ocením každou zkušenost 🙂

  • #508898
    P
    Penny
    Účastník

    Já jsem třeba všechny potřeby pro mě i pro malýho kupovala na netu. Je to pohodlné. Vybrala jsem si shop https://www.mudrlife.cz/vybava-do-porodnice/ a musím říct, že jsem díky nim byla skvěle vybravená.

    • #510267
      k
      koralovka85
      Účastník

      Na ten jsem dostala echo od kámošky, měla prcka o rok dřív, tak už byla ostřílená. 😀 Mě se tam moc líbila ta sada do porodnice pro maminku, chladící gelový vložky byly super vynález. I ta mastička a brala jsem i malému věci jako ty teploměry a chůvičky a tak. 🙂

    • #509001
      J
      JaninkaVesi
      Účastník

      Jeee, tento shop znám. Tam jsem se komplet vybavila do porodnice. Je super, že měli vše na jednom místě a já nemusela nikde shánět 😀

  • #508277
    j
    jancajanicka
    Účastník

    Nějaký suprový věci jsem teď koupila když jsem byla v https://www.galerieharfa.cz/ tak kdo jste z okolí zajděte mrknout 😉

  • #507816
    e
    evcasl
    Účastník

    Jaký máte kočárek? Hledám nějaký pro aktivní maminky, se kterým se dá chodit na dlouhé procházky i mimo město.

    • #507852
      n
      nanna
      Účastník

      Taky chceme kočár do terénu tak budu ráda za všechny zkušenosti.

      • #507889
        b
        bertikber
        Účastník

        Já mám tenhle https://www.trendybaby.cz/noordi-kocarek-fjordi-2022-2v1-fern a jsem s ním maximálně spokojená. Je bytelný ale zároveň lehký. Dobře se skládá, má kvalitní materiály do každého počasí, větší kola, se kterými můžete v pohodě do terénu.

        • #507890
          n
          nanna
          Účastník

          Na ten jsem koukala, ten mě hned zaujal. Tenhle nový model je prý opravdu povedený tak jsem ráda, že jsi mi to potrvdila 🙂

          • #508124
            b
            bertikber
            Účastník

            Jojo je super, já právě taky četla něco o tom starším modelu, ale tomuhle není co vytknout.

  • #505610
    J
    JaninaR
    Účastník

    Neporadily by jste mi s bodyčkami? Kde mají kvalitní bodyčka, co něco vydrží a hned se neseperou?

    • #505748
      V
      VeveruškaP
      Účastník

      Tak toto neznám, protože na dětských věcech nešetřím a většinou cena odpovídá kvalitě. Nevím, kde si je kupovala, ale u oblečení od little angel by se ti to nestalo.

      • #506049
        J
        JaninaR
        Účastník

        No myslím si, že jsem se poučila a opravdu se na těch věcech nevyplácí šetřit no :(.

  • #496528
    A
    Anka45
    Účastník

    No, co se týká opruzenin…. je potřeba extra péče o zadeček. Čili kvalitní plenky a kvalitní vlhčáky. Ty teda doporučuju vodní, my kupujeme tyto https://www.levneplenkydada.cz/Bella-Baby-Happy-vlhcene-ubrousky-Aqua-Care-56-ks-d12528.htm a spokojenost teda maximální.

  • #495131
    n
    nanna
    Účastník

    Kdo máte problém s opruzeninama prosím poraďte co vám pomáhá, plenky jsme změnit zkoušely ale bez úspěchu.

  • #494010
    L
    Lilianna
    Účastník

    Ahoj všem, ty potřeby pro mimi nakupujeme od https://happy-cz.cz/cs_CZ. Jejich produky se nám osvědčily nejvíc.

  • #493885
    k
    karolina.ka95
    Účastník

    Taky momentálně sháním výbavu do postýlky, a to hnízdečko, spací pytel akorát u toho si nejsem jistá. Jsou i nějaké rostoucí pytle nebo do kdy nám tak může vydržet ?

  • #493600
    J
    JaninkaVesi
    Účastník

    Ahoj, jako pokud myslíš kosmetiku a tak, tak to jsem hodně nakupovala od https://www.abena.cz/. Tam mají široký sortiment a hlavně mají ty věci kvalitní.

  • #493153
    h
    hancanov
    Účastník

    A výbavičku do postýlky jste koupili kde?

  • #493071
    m
    mishelka78
    Účastník

    Nevím o čem přesně je řeč, ale nejvíc věčí jsem nakupovala tady na postylky-vybaveni.cz je tam všechno možný, na značce mi nezáleží 🙂

  • #492534
    A
    Alecca
    Účastník

    Ahoj holky 🙂 Jakou značku produktů pro mimi jste zvolily? A podle čeho jste se rozhodovaly?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist