Poškozené vlasy

Femina.cz > Fóra > Krása > Poškozené vlasy

Zvolené téma obsahuje celkem 26 odpovědí. Do diskuze (16 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel D DendulkaN a poslední změna proběhla před 1 rokem, 5 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #504659

    Kdo má kvalitní kosmetiku, tak je thegarden. Díky jejich péči mám vlasy fakt v pěkném stavu. Vlasy se mi už tolik nemastí, nalámou a hlavně si je nemusím tak často mít, co jsem začala používat tady ty přípravky na vlasy https://expertnavlasy.eu/products/zvyhodneny-silver-balicek

    • #505249
      D
      DendulkaN
      Účastník

      Taky mám ráda přírodní kosmetiku a nedala bych dopustit na khadi. Mají super řadu proti lupům, se kterými jsem dlouho bojovala.

  • #502986
    h
    hancanov
    Účastník

    Já toho zkusila hodně ale nic mi nepomohlo. Pomohli mi až na specializované klinice Clinical Hair & Health a fakt doporučuju se tam objednat každýmu kdo má problémy s vlasy, jsou tam hrozně šikovní.

    • #503432
      k
      katkakatule
      Účastník

      Už jsem o té klinice slyšela. Jak dlouho trvalo než se ti to dalo zase do pořádku?

      • #503541
        h
        hancanov
        Účastník

        Asi tři měsíce, ale to bude u každýho jiný, oni ti všechno řeknou a vysvětlí 🙂

  • #501932
    n
    nanna
    Účastník

    Taky jsem začala asi před půl rokem používat přípravky od Head and beard a neuvěřitelně mi to pomohlo!

    • #501977

      danina22
      Účastník

      Vážně? Hodně o tom teď čtu tak na tom asi něco bude

  • #501833
    m
    martusi
    Účastník

    Já z toho mám strach, že to půjde hrozně poznat.

    • #502312
      f
      femuska
      Účastník

      <table style=“border-collapse: collapse; width: 1006px; height: 15px;“ border=“0″ width=“390″ cellspacing=“0″ cellpadding=“0″>
      <tbody>
      <tr style=“height: 30.0pt;“>
      <td class=“xl65″ style=“height: 30.0pt; width: 293pt;“ width=“390″ height=“40″>Samozřejmě jsou to pravé vlasy. Jinak by to vypadalo strašně, jde to clip in metodou prodloužit a zahustit i doma.</td>
      </tr>
      </tbody>
      </table>

      • #502695
        m
        martusi
        Účastník

        A jak si je prodloužím sama?

        • #502784
          f
          femuska
          Účastník

          Určitě nebo řekni své kadeřnici.

          • #502837
            m
            martusi
            Účastník

            Ale vidím, že mají vlasy-levne i clip in, které si můžu přidělat sama.

  • #501828
    f
    femuska
    Účastník

    Já jsem si nechala prodloužit vlasy, mám je husté a vypadají hodně dobře. Moje vlasy nejsou tak ničené.

  • #501532
    L
    Lilianna
    Účastník

    Já používám na svoje vlasy přírodní produkty od https://www.khadi.cz a musím říct, že ty mi perfektně vyhovují. Jsou šetrné, o vlasy se postarají perfektně. Používám o nich i přírodní barvy na vlasy a konečně mám vlasy zdravé a přitom barvené.

    • #501692
      K
      Katchorka
      Účastník

      Jojo, ty jejich přírodní barvy jsou super. Taky je používám, ale musím teda říct, že já od nich kupuju komplexní péči o vlasy. A teda jako vyplatí se! Vlasy jsou díky ní vyživené a silné a zdravé 🙂

      • #502686
        G
        GabulkaKoc
        Účastník

        Co od khadi používáš? Jako na mysli mám vlasou péči… Já doma něco mám, ale spokojená nejsem. Mám nějaký balzám, ale jako říkám, že by to byla péče podle mých představ, to se říct nedá, no…

        • #502957
          l
          libuse86
          Účastník

          Mám od nich výbornou zkušenost s tím vlasovým olejíčkem vitalita. Ten je na podporu růstu vlasů a musím říct, že pravidelné užívání se už krísně projevuje.

  • #501155
    b
    bertikber
    Účastník

    Já jsem po porodu měla poměrně špatný vlasy a nic mi nepomáhalo. Měla jsem je hlavně fakt řidký a hodně mi to vadilo. Co mi fakt pomohlo jsou přípravky od https://headandbeard.eu/ chce to používat všechno protože se to vzájemně doplňuje a fakt to stojí za to.

    • #501157
      l
      lenana
      Účastník

      A za jak dlouho ti to pomohlo?

      • #501158
        b
        bertikber
        Účastník

        Viděla jsem velký rozdíl už po měsíci, ale chce to samozřejmě používat dlouhodobě.

        • #501167
          l
          lenana
          Účastník

          Skvělý, díky za odpověď 🙂

  • #499766
    t
    tana.hadkova
    Účastník

    Já dlouho měla vlasy nezdravý vlasy, nakonec jsem se objednala na Clinical Hair & Health a vřele to doporučuju, moc mi pomohli.

  • #499719
    S
    SarkaKiska
    Účastník

    Poradíte co vám pomohlo uzdravit hodně poškozené vlasy z barvení? Používám kondicionéry apod. ale vůbec mi to nepomáhá…

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist