Posilovna Brno

Femina.cz > Fóra > Sport > Posilovna Brno

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel J Janicaa a poslední změna proběhla před 3 měsíci, 1 týdnem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #514177
    P
    Petran.
    Účastník

    Ahoj holky, doporučuju https://zone4you.cz/clenstvi-cenik/. Mrkněte na členství, pokud budete chodit pravidelně. Je to už moje srdcovka 😀 Skvělý přístup, výborný stroje a pohodovej personální. Domluvte si na první návštěvy trenéra a pak už to půjde samo. 🙂 Hlavně vydržet.

    • #516690
      J
      Janicaa
      Účastník

      Do zone4you jsem začala chodit nedávno a je to skvělý. Mám vždy úplně čistou hlavu a konečně začínám mít pevné tělo a to je super. Mám větší fyzičku a vydržím daleko více v pohybu.

      • #516816
        M
        Mildinka
        Účastník

        Chodím k nim již dva roky. Střídám klasicky fitness a občas skupinové lekce. Zrovna na co mám chuť. Ale mají fitness skvěle vybavené.

  • #514046
    M
    Misaskal13
    Účastník

    Cvičím doma, nejsem si ještě jistá se někam sama podivat 😀 S dovolením se připojím. Popřípadě bychom pak mohli chodit spolu, kdybys měla zájem. Už si někdy chodila do posilovny?

  • #513763
    A
    Andy2
    Účastník

    Ahojky, tip na posilovnu v Brně? Kam chodíte rády a dobře se tam cítíte? Děkuji za odpověď.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist