Posílení nehtů

Femina.cz > Fóra > Krása > Posílení nehtů

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel b barcca a poslední změna proběhla před 7 měsíci, 3 týdny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #513957
    e
    evcasl
    Účastník

    Můžete mi poradit jak se definitivně zbavit plísně na nehtech u nohou? Nemůžu se toho zbavit od minulého léta, kde jsem to asi musela chytit někde na bazéně :-/

    • #514048
      b
      barcca
      Účastník

      Taky se toho nemůžu zbavit už skoro rok, nepomohlo mi ani to co mi dali na kožním, i když to vypadalo nejdřív že to bude lepší zase se to vrátilo…

  • #513799
    K
    Karkolka
    Účastník

    Zkoušela jsi železo a vitamin D? Na nehtech se mi dělaly rýhy a byly jako papír. Používala jsem i takový ty zpevňující laky a musím zaťukat, ze nehty jsou pevný

  • #513766
    A
    Andy2
    Účastník

    <p style=“text-align: left;“>SVR Xerial 40. To jsem používala na roztrepeny nehty. Kupovala jsem na Notinu. Stačí tenoucka vrstva a poradí si s nehtem.</p>

  • #513614
    P
    Petran.
    Účastník

    Ahoj, poradíte prosím něco na posílení nehtů. Mám je po gelovkách hodne slabý a lámou se. Zkoušela jsem doplňky stravy, ale nepomohlo..

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist