Posílení imunity

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Posílení imunity

Zvolené téma obsahuje celkem 22 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel n nadiaa a poslední změna proběhla před 1 týdnem, 2 dny.

• Autor
    n
    nadiaa
    Účastník

Výborný je nápoj https://www.spiralps.cz/ z čerstvé spiruliny, já ho piju pravidelně každý den. Má čistě přírodní složení a moc dobrou chuť 😉

m
      milka8
      Účastník

To se mi moc líbí, znám sušenou spirulinu a takhle čerstvou vidím poprvý 🙂

n
        nadiaa
        Účastník

Ono se to taky nikde jinde sehnat nedá a navíc je to v téhle formě o dost líp vstřebatelný 😉

d
    danikk
    Účastník

Nám se moc osvědčila tahle bylinková tinktura https://www.altaherba.cz/kouzelne-kapky-tinktura obsahuje bylinky na podporu imunity.

J
    Jarka50
    Účastník

Docela mě zaujala tibetská medicína. Nemáte zkušenost jestli je tato možnost posílení imunity pro děti?

m
      michala69
      Účastník

Zkušenost s nimi já osobně nemám, ale ty jejich epam kapky užívá mamka kvůli alergiím, skoro rok a podstatná většina z toho co předtím nemohla, co jí dělalo zle, tak teď může a tělo na ně nijak nereaguje, takže na tom určitě něco bude.

m
    milka8
    Účastník

Taky budu ráda za doproučení na něco přírodního i pro děti.

D
      DendulkaN
      Účastník

Altaherba m přírodní bylinné sirupy pro děti :). Dávám jenom ten na imunitu, po těch na onemocnění jsem zatím sáhnout nemusela.

d
    danina22
    Účastník

A co čistě přírodní doplňky stravy? Poradíte něco co se vám osvědčilo? Díky

j
      jancajanicka
      Účastník

Podívej se na https://vitaslife.cz/ já si od nich objednávám doplňky a mají opravdu kvalitní přírodní produkty.

d
        danina22
        Účastník

Noo to vypadá dobře, hned objednávám takže díky moc za doporučení

j
          jancajanicka
          Účastník

Ráda jsem poradila, mám od nich teď železo s vitamínem C a magnésium 😉

Mají i něco takového s bylinným složením pro děti?

l
      leoneska
      Účastník

Dětem dávám k posílení imunity Altaherba sirup ze 14 bylin

k
        kikajda
        Účastník

Kouzelné kapky, taky  užívám k posilování imunity. Líbí se mi, že jsou přírodní.

z
        zuzuša
        Účastník

Jak dlouho trvá než sirup zabere?

l
          leoneska
          Účastník

Dávám jim ho před nástupem do kolektivu cca tři týdny, pak udělám pauzu a pak dle potřeby.

L
    Lilianna
    Účastník

Ahoj, já teda beru. Zkoušela jsem toho hodně, ale nejvíc mi pomohla tibetská medicína od epam. Ty jejich doplňky mi pomohly vždy na vše, co mě trápilo.

A
      Anka45
      Účastník

Lilianno, co prosím od epam kupuješ a užíváš? A jak ti pomáhá? Nebo teda spíše – po jaké době jsi pocítila změnu k lepšímu?

j
    jandulka25
    Účastník

Vyzkoušejte přírodní přípravky od http://www.altaherba.cz. Jsem spokojená s jejich kouzelnými kapkami.

g
      giska
      Účastník

Kouzelné kapky, jsem si našla na jejich webu a dočetla jsem se, že se jedná se o bylinnou tinkturu, která dokáže posílit imunitní systém. Už jsem si je objednala.

i
    irishanova
    Účastník

Zbytečné to rozhodně není a každý rok užívám bylinný sirup, protože je to čistě přírodní záležitost a na imunitě je to rozhodně znát.

Ahoj holky, berete něco na posílení imunity nebo myslíte, že je to zbytečná věc?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist