Posílení imunity

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Posílení imunity

Zvolené téma obsahuje celkem 37 odpovědí. Do diskuze (27 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel j jaarkkaa a poslední změna proběhla před 10 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #510243
    A
    Adinka1993
    Účastník

    Mně se na posílení imunity osvědčilo bovinní colostrum. Je určeno zejména pro děti, ale doporučeno i pro dospělé a v období, kdy jsem trpěla na neustálé záněty v těle a nachlazení mi hodně pomohlo na podporu imunity. Kupuji si odtučněnou verzi, což mě potěšilo.

     

    • #510389
      A
      Adinamandlova
      Účastník

      Ahoj, v jaké formě užíváš kolostrum? Tablety nebo v nějaký sušený formě?

       

      • #510446

        Hele já třeba užívám doplňky stravy s kolostrem https://www.colvia.cz/colostrum-skimmed-50g/ ve formě prášku, smíchávám s vlažnou vodou a jím většinou s granolou a nevadí mi chuť, dobře se tráví oproti běžnýmu mlíku.

        • #510467
          A
          Adinamandlova
          Účastník

          No hele já asi zkusím spíše formou tablet, co jsem koukala na eshop, tak mají přímo čistý colostrum v tabletách, já na to mlíko celkově moc nejsem, ale chtěla bych ty benefity, že jo 😀
          Tak díky moc!

  • #510206
    A
    Adinka1993
    Účastník

    Nám se doma nejvíce osvědčila probiotika. Malý mi nespolkne žádné vitamíny, ovoci a zelenině taky moc nedá, tak jsem hledala alternativu a narazila na zvolila  tekutá probiotika. Každé ráno mu dávám panáčka probiotik, chutnají mu a výrazně se mu zlepšila imunita, zejména v zimě není tak často nachlazený a nemocný.

     

  • #509816
    m
    michaela77
    Účastník

    Já teď přemýšlím co koupit pro syna na podporu imunity, ráda bych něco přírodního bez barviv, aromat apod. Co se vám osvědčilo?

    • #510646
      j
      jaarkkaa
      Účastník

      Zeptej se v lékárně na sirup ze 14 bylin od AltaHerba, podporuje imunitu, má kvalitní složení a dětem chutná, já od té firmy kupuju i Kouzelné kapky na imunitu pro sebe 🙂

  • #508248
    M
    Martiti
    Účastník

    Já si kupuju Mega detox od MOVit Energy. Vždycky po zimě a potom ještě aspoň jednou do roka na očistu těla a vždycky se potom cítím lépe 🙂

    • #509517
      h
      hancanov
      Účastník

      To vypadá dobře, nechci držet žádné drastické diety a pít jenom šťávy a podobně a tohle je konečně něco na podporu očisty a ještě s přírodními extrakty, super 🙂

    • #508283

      danina22
      Účastník

      Nad nějakým detoxem jsem uvažovala a tohle se mi líbí, že to obsahuje přírodní extrakty. Díky za radu 🙂

  • #506543
    b
    barcca
    Účastník

    My teď všichni užíváme Kouzelné kapky, doporučila mi je známá, která se vyzná v bylinkách, jsou přímo na posílení imunity.

    • #506625
      j
      jaarkkaa
      Účastník

      O těch už jsem četla, asi je taky vyzkouším, líbí se mi že jsou to čistě bylinky.

      • #506721
        b
        barcca
        Účastník

        Taky se mi právě líbí to složení, ráda teď užívám přírodní doplňky stravy.

  • #506535
    b
    bertikber
    Účastník

    Mně se osvědčil https://www.benu.cz/movit-kurkumin-500mg-forte-piperin-vegan-cps-60obsahuje ostropestřec, kurkumin a extrakt z černého pepře takže se dobře se vstřebává a podporuje imunitu, zdraví jater, kloubů, kůže a hodně dalšího.

  • #505601
    n
    nadiaa
    Účastník

    Výborný je nápoj https://www.spiralps.cz/ z čerstvé spiruliny, já ho piju pravidelně každý den. Má čistě přírodní složení a moc dobrou chuť 😉

    • #505725
      m
      milka8
      Účastník

      To se mi moc líbí, znám sušenou spirulinu a takhle čerstvou vidím poprvý 🙂

      • #505857
        n
        nadiaa
        Účastník

        Ono se to taky nikde jinde sehnat nedá a navíc je to v téhle formě o dost líp vstřebatelný 😉

  • #505598
    d
    danikk
    Účastník

    Nám se moc osvědčila tahle bylinková tinktura https://www.altaherba.cz/kouzelne-kapky-tinktura obsahuje bylinky na podporu imunity.

  • #505186
    J
    Jarka50
    Účastník

    Docela mě zaujala tibetská medicína. Nemáte zkušenost jestli je tato možnost posílení imunity pro děti?

    • #505457
      m
      michala69
      Účastník

      Zkušenost s nimi já osobně nemám, ale ty jejich epam kapky užívá mamka kvůli alergiím, skoro rok a podstatná většina z toho co předtím nemohla, co jí dělalo zle, tak teď může a tělo na ně nijak nereaguje, takže na tom určitě něco bude.

  • #505098
    m
    milka8
    Účastník

    Taky budu ráda za doproučení na něco přírodního i pro děti.

    • #505252
      D
      DendulkaN
      Účastník

      Altaherba m přírodní bylinné sirupy pro děti :). Dávám jenom ten na imunitu, po těch na onemocnění jsem zatím sáhnout nemusela.

  • #504805

    danina22
    Účastník

    A co čistě přírodní doplňky stravy? Poradíte něco co se vám osvědčilo? Díky

    • #504859
      j
      jancajanicka
      Účastník

      Podívej se na https://vitaslife.cz/ já si od nich objednávám doplňky a mají opravdu kvalitní přírodní produkty.

      • #504919

        danina22
        Účastník

        Noo to vypadá dobře, hned objednávám takže díky moc za doporučení

        • #504999
          j
          jancajanicka
          Účastník

          Ráda jsem poradila, mám od nich teď železo s vitamínem C a magnésium 😉

  • #504422

    Mají i něco takového s bylinným složením pro děti?

    • #504497
      l
      leoneska
      Účastník

      Dětem dávám k posílení imunity Altaherba sirup ze 14 bylin

      • #504721
        k
        kikajda
        Účastník

        Kouzelné kapky, taky  užívám k posilování imunity. Líbí se mi, že jsou přírodní.

      • #504563
        z
        zuzuša
        Účastník

        Jak dlouho trvá než sirup zabere?

        • #504643
          l
          leoneska
          Účastník

          Dávám jim ho před nástupem do kolektivu cca tři týdny, pak udělám pauzu a pak dle potřeby.

  • #504309
    L
    Lilianna
    Účastník

    Ahoj, já teda beru. Zkoušela jsem toho hodně, ale nejvíc mi pomohla tibetská medicína od epam. Ty jejich doplňky mi pomohly vždy na vše, co mě trápilo.

    • #504771
      A
      Anka45
      Účastník

      Lilianno, co prosím od epam kupuješ a užíváš? A jak ti pomáhá? Nebo teda spíše – po jaké době jsi pocítila změnu k lepšímu?

  • #504298
    j
    jandulka25
    Účastník

    Vyzkoušejte přírodní přípravky od http://www.altaherba.cz. Jsem spokojená s jejich kouzelnými kapkami.

    • #504340
      g
      giska
      Účastník

      Kouzelné kapky, jsem si našla na jejich webu a dočetla jsem se, že se jedná se o bylinnou tinkturu, která dokáže posílit imunitní systém. Už jsem si je objednala.

  • #504235
    i
    irishanova
    Účastník

    Zbytečné to rozhodně není a každý rok užívám bylinný sirup, protože je to čistě přírodní záležitost a na imunitě je to rozhodně znát.

  • #504177

    Ahoj holky, berete něco na posílení imunity nebo myslíte, že je to zbytečná věc?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist