Podrážděná kůže

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Podrážděná kůže

Zvolené téma obsahuje celkem 12 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel k katkakatule a poslední změna proběhla před 11 měsíci, 1 týdnem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #510478
    k
    katkakatule
    Účastník

    Výborná je mastička Abilar, pomáhá krásně zahojit všechny oděrky, drobné ranky a jakkoliv poraněnou kůži, je super na rychlé ošetření i pro děti 🙂

  • #506729
    i
    irishanova
    Účastník

    Já bych ocenila, když by jste mi poradily nebo nasdílely, co vám pomohlo z ekzémem. Momentálně mám ložiska zarudlá a nechce se mi to zlepšit, a že jsem toho už vyzkoušela 🙁

    • #506899
      S
      Sonia.Cer
      Účastník

      No já ekzém nemám, ale objevil se u nejmladšího syna, takže jsme zkoušely co se dalo a pomohl až protopan.

      • #506949
        i
        irishanova
        Účastník

        A to je normálně volně prodejné?

        • #507023
          S
          Sonia.Cer
          Účastník

          Ano, mají svoje stránky, kde se můžeš podívat co mají a objednat. Doporučuju jít rovnou do té jejich měsíční kúry.

          • #507287
            i
            irishanova
            Účastník

            Vzala jsem tady ten krém na promazávání a je super https://www.protopan.cz/produkty/protopan-local-cream-krem-na-atopicky-ekzem. Ložiska už nejsou tak zarudlá, blednou, tak si myslím, že je to na dobré cestě.

  • #494150

    kvapik
    Účastník

    Já používám https://www.benu.cz/betaderm-krem-s-betaglukanem-50g obsahuje betaglukan takže rychle regeneruje a zvláčňuje pokožku.

    • #494157
      m
      milka8
      Účastník

      Jojo taky jsme ho používali na opruzeniny

    • #494155
      t
      tana.hadkova
      Účastník

      Ten jsme kupovail na opruzeniny pro naši malou a tak se osvědčil i na citlivou a podrážděnou kůži obecně, že ho pořád dokupuju do lékárničky…

    • #494151
      S
      SarkaKiska
      Účastník

      Aha super děkuju za radu, zkusím ho.

      • #494153

        kvapik
        Účastník

        Není zač, hlavně aby ti to pomohlo

  • #494092
    h
    hancanov
    Účastník

    Tak to taky ocením radu…

  • #494087
    S
    SarkaKiska
    Účastník

    Co vám pomáhá na podrážděnou kůži? Předem děkuju za rady.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist