Počítání kalorií

Femina.cz > Fóra > Krása > Počítání kalorií

Zvolené téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel j jancajanicka a poslední změna proběhla před 1 měsícem, 1 týdnem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #516281
    e
    evcasl
    Účastník

    Za sebe můžu doporučit KetoDiet, je opravdu účinná a hlavně je i dobrá 😉

    • #516337
      j
      jancajanicka
      Účastník

      Na ní čtu samé dobré ohlasy, jak rychle jsi začala hubnout a kolik se ti podařilo cekem shodit? Nenabrala jsi potom váhu zpátky?

      • #516858
        e
        evcasl
        Účastník

        Hubnout jsem začala vlastně hned a zhubla jsem celkem úžasných 14 kilo 🙂 váhu si pořád držím, protože potom jsem podle jejich plánu postupně přecházela na vyváženou stravu, mají spoustu tipů a receptů takže to byla hračka 🙂 koukni na jejich stránky, mají teď 15% slevu.

        • #517864
          j
          jancajanicka
          Účastník

          Tak píšu, že už mám dole 8 kilo a jsem nadšená 🙂 už přecházím na vyváženou stravu a konečně se učím, jak správně jíst. Mají super recepty, podporu a já se cítím skvěle 🙂

  • #516271

    Clyde Limon
    Účastník

    @connections puzzle Na této dietě jsem měl asi 6 měsíců. Zjistil jsem, že výsledky jsou docela dobré.

  • #516186
    d
    danikk
    Účastník

    Chtěla bych zkusit nízkosacharidovou dietu, máte s ní někdo zkušenost? Netroufám si na to sama, ale ráda bych začala s nějakou hotovou.

  • #515958
    a
    adzinka88
    Účastník

    Ahoj, dřív jsem počítala, ale vydrželo mi to 14 dní 😀 Tak jsem najela na ketofit, což byla moje záchrana. Teď už jenom dodržuji menší porce 5× denně. Z počítání mi jde hlava kolem 😀

  • #513189

    Pastelkka
    Účastník

    Holky, hlídáte si některá přijatý počet kalorií? Používáte nějaké appky jako kalorické tabulky a tak?
    A ještě bych ocenila typ, vím, že při hubnutí je dobré dožírat se zeleninou, ale mně zelenina ani ovoce moc nejedou a nedělají dobře na žaludek, tak spíše hledám jiné varianty, ale abych nepřišla o živiny… nějaké vaše zkušenosti nebo rady? Maso jím, ale nevyhledávám, spíš tofu a podobné alternativy. Díky.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist