Pneumatiky

Femina.cz > Fóra > Zábava > Pneumatiky

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  Kateřina Poláková a poslední změna proběhla před 2 roky, 6 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #491445

    Mohu taky doporucit z vlastni zkusenosti pneumatiky.cz

  • #490523
    E
    EvaJasan
    Účastník

    Super, tak moc díky za info 🙂 Du mrknout na jejich e-shop a všechno pročíst 🙂

  • #490413
    K
    Květa B.
    Účastník

    Chlap je zatím nemá, ale co si pročítal různý články a diskuze, tak se celoroční pneumatiky doporučují. Jak píšeš, je to pohodlný a odpadají starosti jak s uskladňováním pneumatik, tak s přezouváním 2x ročně. Na pneumatiky.cz je prej taky nabízejí a chlap do nich taky asi pude.

  • #490379
    E
    EvaJasan
    Účastník

    Super, moc díky – přesně to potřebuju 🙂 Hlavně s tím nemít zbytečný starosti, já tomu hlavně ani nerozumím že jo 😀 Ještě se zeptám, nemá chlap zkušenost s celoročníma pneumatikama, to bych měla úplně bez starostí.

  • #490239
    K
    Květa B.
    Účastník

    Ahoj, můj chlap doporučuje e-shop https://www.pneumatiky.cz/ Nabízí služby jak píšeš. Vybereš pneumatiky, místo v okolí bydliště, kde budeš chtít gumy přezout a rovnou si vybereš i termín. Chlap e-shop doporučuje, má s nima jen dobré zkušenosti.

  • #490121
    E
    EvaJasan
    Účastník

    Zdravím, nemáte prosím doporučení na e-shop, kde bych si vybrala pneumatiky a oni mi by je rovnou i přezuli? Poradíte?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist