Ploché nohy

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Ploché nohy

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel D DendulkaN a poslední změna proběhla před 1 rokem, 4 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #505757
    V
    VeveruškaP
    Účastník

    Dost také udělá zdravotní obuv, takže tuto variantu bych také nezanedbávala 😉

    • #506202
      D
      DendulkaN
      Účastník

      Souhlasím, taky jsem si kvůli tomu koupila zdravotní pantofle a fakt hezké, to mě docela překvapilo, protože to co mají v lékárně tak ty se mi vůbec nelíbí https://www.bf-pantofle.cz/produkty/damske-pantofle-by2131298/

  • #505747
    m
    milka8
    Účastník

    Já o něm už četla a je to prý opravdu účinný, já ho chci koupit domů, protože bysme ho potřebovali všichni a líbí se mi že mají takový hezký designy, který zapadnou do bytu.

  • #505564
    S
    Sonia.Cer
    Účastník

    Někde jsem tu už psala, že je dobré pořídit kořenový koberec od RootyRug. Tím, že se nohy setkávají s nerovným povrchem,  tak si je receptory v chodidlech osahají a aktivují svaly, které by na běžné rovné podlaze zůstaly nezapojené, nehledě na to, že to má vliv i na držení těla, lepší stabilitu kotníků apod.

    • #505629
      e
      evcasl
      Účastník

      To vypadá dobře slyšela jsem že něco takovýho existuje ale ještě jsem neviděla takovýhle, super! To nám asi koupím pod stromeček 🙂

    • #505597
      d
      danikk
      Účastník

      Aha, koukám na to a je to tenhle český eshop https://www.rootyrug.cz/ ? Vypadá to fakt zajímavě, vidíš po čase používání změny k lepšímu?

  • #505560
    d
    danikk
    Účastník

    Kdo máte taky ploché nohy, co vám pomáhá, cvičíte na to, co se vám osvědčilo? Děkuju za odpovědi

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist