Pleťový krém 50+

Femina.cz > Fóra > Krása > Pleťový krém 50+

Zvolené téma obsahuje celkem 28 odpovědí. Do diskuze (16 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel m mishelka78 a poslední změna proběhla před 12 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #509583
    m
    mishelka78
    Účastník

    Ahoj, potřebovala bych nějaký nový pleťový krém s ochranným faktorem, protože ten co jsem používala, tak mi přestává vyhovovat. A vzhledem k tomu, že mi je už přes 40, tak bych chtěla pleť i trošku více chránit.

    • #509900
      N
      Nivea
      Účastník

      Ahoj já používám tento ochranný krém https://www.solobeauty.cz/age-defense-cc-cream-spf-50-light/ , který mi zároveň pleť vysoce chrání, hydratuje a redukuje vrásky. Velmi mi vyhovuje, používám ho už několik měsíců a pleť je hladší a rozjasněná!

      • #509978
        m
        mishelka78
        Účastník

        Děkuji za dobrý typ, krém jsem si zkusila objednat, protože přesně takový já potřebuji :-).

  • #509377
    M
    MarkyMala
    Účastník

    Zdravím , sestra bude mít narozeniny a já bych jí ráda udělala asi nějaký zdraví balíček kosmetika, nějaký doplněk stravy. Bude mít 49 a ráda o sebe pečuje. Nejlépe něco na vyhlazení vrásek, protože ty už se bohužel objevily.

    • #509691
      G
      GabulkaKoc
      Účastník

      Mě se třeba na vrásky velmi osvědčilo hyaluronové sérum a bioaktivní krém s hadím jedem. Ten syntetický hadí jed, který má vysoký vypínací účinek a v kombinaci se sérem vidím, jak se mi vrásky vyhlazují. Už jsem ho pořídila i mamce a sestře a také si je velmi chválí :).

      • #509736
        M
        MarkyMala
        Účastník

        A prosím tě o jaké sérum a krém se prosímtě jedná, zní to hodně zajímavě, ráda bych se dozvěděla i něco více o těchto produktech.

        • #509970
          G
          GabulkaKoc
          Účastník

          Marky obojí je z eshopu TOPVET na sérum přidávám odkaz https://www.topvet.cz/pece-o-ocni-okoli/60496-hyaluronove-serum-s-hadim-jedem a krém je tam také je to bioaktivní krém s hadím jedem. Kosmetika je opravdu velmi dobrá a účinná.

  • #508996
    J
    JaninkaVesi
    Účastník

    Já mám perfektní zkušenosti s tímto zpevňuícím krémem https://www.alpik.cz/zpevnujici-nocni-krem-s-granatovym-jablkem-a-maca-peptidy-weleda-40-ml/ a musím teda říct, že dokonalý účinek… I kamarádka si ho pochvaluje… Všimla si, že mám pleť pevnější, tak jsem jí ho dala k narozeninám. A jak říkám, s účinkem tady maximálně spokojená 🙂

  • #508061
    t
    tana.hadkova
    Účastník

    Taky mám několik produktů od Miracletox a moc mi to pomáhá, zjemnily se mi vrásky a konečně mi to pomohlo s pigmentací (jediná kosmetika, která mě toho viditelně zbavila).

    • #508927
      l
      lenana
      Účastník

      A co od nich prosím tě konkrétně používáš? Zkusila bych něco objednat, čtu na to všude samou chválu..

      • #508948
        t
        tana.hadkova
        Účastník

        Nejlepší máš se s výběrem poradit přímo s nima 😉 já mám od nich teď ten beyond program, ke kterému je čistící řada zdarma 🙂

        • #508990
          l
          lenana
          Účastník

          Díky za odpověď, tak se zkusím radši poradit s nima abych vybrala něco co mi opravdu bude pasovat 🙂

          • #509005
            t
            tana.hadkova
            Účastník

            Není za co, tak snad dobře vybereš a budeš spokojená, já tu kosmetiku chválím kam se hnu, protože mi pleť opravdu změnila k nepoznání 🙂

  • #507976

    Proč nekouknete holky na notino? Mně se tam vybírá třeba mega dobře jelikož tam mají fakt velký výběr značek a pokaždé můžu vyzkoušet něco jiného.

  • #507585
    b
    barcca
    Účastník

    Já nedám dopustit na kosmetiku Miracletox, mají ji tady https://www.byfemme.cz/miracletox/ a co jí používám tak mi zmizely vrásky a celkově se mi pleť sjednotila, rozjasnila a omladila 🙂

    • #507650
      j
      jaarkkaa
      Účastník

      Vypadá to podle toho co čtu zajímavě, co od nich konkrétně používáš?

      • #507752
        b
        barcca
        Účastník

        Mám jejich Beyond program, je to sada přímo na omlazení pleti a výsledky jsou vidět opravdu rychle

        • #507821
          j
          jaarkkaa
          Účastník

          To určitě zkusím, líbí se mi i ta čistící řada takže rovnou objednávám oboje, díky.

          • #507856
            b
            barcca
            Účastník

            Tak to jsem ráda že jsi něco vybrala. Snad budeš teda taky spokojená 😉

  • #507442
    D
    Danka.m
    Účastník

    Taky tuto řadu od Astrid kupuju, za mě nená chybu, je skvělá. Ostatně jako vše od Astrid.

  • #507359
    S
    Sonia.Cer
    Účastník

    Já jsem do své denní rutiny v péči o pleť přidala doplněk, který má vliv na pleť. Dočetla jsem se, že je pleť potřeba vyživovat i zevnitř, což jsem nikdy nedělala, tak snad to půjde časem poznat.

    • #507914
      a
      adullkahron
      Účastník

      O jaký doplněk jde? Já měla za to, že se stačí o pokožku starat jen zvenku 🙂

      • #508076
        S
        Sonia.Cer
        Účastník

        Koupila jsem si tady ty vitamíny, co mají vliv právě na pleť a taky teda vlasy a nehty prostě na to, o co se nejvíc starám 🙂

        • #508077
          S
          Sonia.Cer
          Účastník

          Zapomněla jsem ti tady nechat odkaz ať víš co užívám https://www.denatura.cz/premiovy-vitaminovy-komplex-vlasy–nehty-a-plet/

  • #507328
    H
    Holina
    Účastník
  • #507326
    S
    Sajmon
    Účastník

    Proč nekouknete na notino? tam to mají hezky rozdělené podle problematiky pleti apod tam si podle mě musí vybrat každá.

  • #507306
    S
    Salminka
    Účastník

    Moc děkuji za doporučení 🙂 Napíšete ještě, kde bych krém od Astrid mohla objednat na internetu?

  • #507224
    H
    Holina
    Účastník

    Já kupuju krém na den i noc od Astrid s Bioretinolem. Je účinný na vrásky, dobře hydratuje a pleť je po něm vyplá, zářivá a taková odpočatější a zdravější.

  • #507177
    S
    Salminka
    Účastník

    Dobrý den, napíšete jaký krém používat po padesátce? Nic zbytečně drahého, ale účinného na vrásky.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist