Pleťový krém 50+

Femina.cz > Fóra > Krása > Pleťový krém 50+

Zvolené téma obsahuje celkem 11 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel b barcca a poslední změna proběhla před 1 dnem, 21 hodinami.

• Autor
    b
    barcca
    Účastník

Já nedám dopustit na kosmetiku Miracletox, mají ji tady https://www.byfemme.cz/miracletox/ a co jí používám tak mi zmizely vrásky a celkově se mi pleť sjednotila, rozjasnila a omladila 🙂

j
      jaarkkaa
      Účastník

Vypadá to podle toho co čtu zajímavě, co od nich konkrétně používáš?

b
        barcca
        Účastník

Mám jejich Beyond program, je to sada přímo na omlazení pleti a výsledky jsou vidět opravdu rychle

j
          jaarkkaa
          Účastník

To určitě zkusím, líbí se mi i ta čistící řada takže rovnou objednávám oboje, díky.

b
            barcca
            Účastník

Tak to jsem ráda že jsi něco vybrala. Snad budeš teda taky spokojená 😉

D
    Danka.m
    Účastník

Taky tuto řadu od Astrid kupuju, za mě nená chybu, je skvělá. Ostatně jako vše od Astrid.

S
    Sonia.Cer
    Účastník

Já jsem do své denní rutiny v péči o pleť přidala doplněk, který má vliv na pleť. Dočetla jsem se, že je pleť potřeba vyživovat i zevnitř, což jsem nikdy nedělala, tak snad to půjde časem poznat.

H
    Holina
    Účastník
    S
    Sajmon
    Účastník

Proč nekouknete na notino? tam to mají hezky rozdělené podle problematiky pleti apod tam si podle mě musí vybrat každá.

S
    Salminka
    Účastník

Moc děkuji za doporučení 🙂 Napíšete ještě, kde bych krém od Astrid mohla objednat na internetu?

H
    Holina
    Účastník

Já kupuju krém na den i noc od Astrid s Bioretinolem. Je účinný na vrásky, dobře hydratuje a pleť je po něm vyplá, zářivá a taková odpočatější a zdravější.

S
    Salminka
    Účastník

Dobrý den, napíšete jaký krém používat po padesátce? Nic zbytečně drahého, ale účinného na vrásky.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist