Pleťová péče

Femina.cz > Fóra > Krása > Pleťová péče

Zvolené téma obsahuje celkem 21 odpovědí. Do diskuze (20 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel b barcca a poslední změna proběhla před 3 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #516351
    M
    Majdinkaa
    Účastník

    A co vám pomohlo na akné? Užíváte třeba nějaký doplněk stravy?

    • #516925
      b
      barcca
      Účastník

      Mně hodně pomohla kosmetika Iuvenio, od té doby co ji používám jsem se konečně zbavila ucpaných pórů a pupínku a taky mi hodně zjemnila vrásky.

    • #516493
      h
      hancanov
      Účastník

      Jestli vám nějaký doplněk pomohl tak prosím sdílejte, už si s tím sama moc nevím rady…

  • #515698
    t
    tana.hadkova
    Účastník

    A co vám pomáhá na problematickou pleť se sklony s akné? Pořád s tím bojuju a nic mi nesedí, většinou mi to hydratační krémy ještě zhorší…

    • #516288
      b
      bertikber
      Účastník

      Podívej se na Nezestarni.cz mám od nich živý kolagen Face a nejen, že mi pleť krásně vyhladil a zpevnil, ale zbavil mě  i jizviček po akné a taky je moc příjemný, super na unavené oči, stačí nanést na víčka 🙂

    • #515699
      S
      SarkaKiska
      Účastník

      Mně moc vyhovuje Abicare acne krém, doporučili mi ho v lékárně a je opravdu moc fajn. Všechno se mi po něm krásně zahojilo, krásně hydratuje a co ho používám tak už se mi vlastně pupínky nedělají 🙂

  • #515612
    M
    Micha-ella
    Účastník

    Já taky nedám dopustit na kosmetiku Iuvenio. Vždycky jsem měla problematickou pleť a díky ní mám pleť konečně čistou, hladkou a bez vrásek a nedokonalostí 🙂

  • #514751
    A
    Andy2
    Účastník

    <p style=“text-align: left;“>Zkuste The Ordinary, to mi pomohlo nejvíc. Je to moje srdcovka. Lepsi séra než krémy https://www.notino.cz/the-ordinary/?f=1-1-46329-3645-8170-8199.</p>

    • #515515
      P
      Petran.
      Účastník

      <p style=“text-align: left;“>Ordinary používám už rok a zůstanu u něj. Tak se mi zlepšila pleť jako nikdy předtím. I mamku jsem na něj nalakala :)</p>

    • #514898
      e
      evcasl
      Účastník

      Já si na Notinu kupuju přípravky od La Roche-Posay to mi sedí ze všeho nejvíc a mají je tam navíc vždycky za dobrou cenu.

  • #514146
    A
    Alenka79
    Účastník

    Ahojky, velmi dobrá je česká kosmetika IUVENIO, používám ji už druhým rokem a jsem s ní nad míru spokojená. Na čištění pleti používám čistící gel Urban a po té pokračuji sérem Crosslinked. Skvěle mi vyhladil vrásky na čele i okolo očí.

    • #514532
      M
      Majdinkaa
      Účastník

      Tak to vyzkouším, protože podle toho co čtu to zní báječně a navíc se mi líbí, že získaly ty jejich přípravky i ocenění. Děkuju za tip 🙂

  • #512311
    a
    anicka.12
    Účastník

    Holky a co nějaký hyaluron? Našla jsem že je to i doplněk stravy, tak by mě zajímalo jestli je dobrý a je to k něčemu?

    • #512476
      h
      horakova.marry
      Účastník

      Já užívám ve formě kapek Hyaluron od N-Medical. Tam je 100% kyselina hayluron, která je dobrá nejen pro tvoji pleť- hydratovaná, vypnutá, ale také pro tvoje vnitřní orgány, kůži, klouby atd. Takže za mě to určitě smysl má. Hlavně s věkem se potom vytrácí přirozená tvorba kyseliny a proto je dobré ji podporovat a doplňovat. 🙂

  • #510604
    m
    michaela77
    Účastník

    Chtěla bych zkusit nějaký doplněk pro hezčí a pevnější pleť, osvědčilo se vám něco co byste doporučili?

    • #510642
      m
      milka8
      Účastník

      Já chci zkusit nějaký kolagen, tak budu ráda za doporučení jaký je nejúčinnější..

      • #510696
        n
        nanna
        Účastník

        Nějaký doplněk stravy bych určitě taky vyzkoušela, ráda bych ale něco s přírodním složením, aby to bylo zdravé 🙂

  • #510361
    J
    JaninkaVesi
    Účastník

    Určitě doporoučím i hodně pít, aby měla pleť výživu i zevnitř nejen z venku. 🙂 Nejlépe klasická čistá voda. A určitě kromě kvalitní kosmetiky, měla by bát přírodní, aby se pleť zbytečně nezatěžovala ještě víc. Dobé je volit i kvalitní opalovací krém nebo olej. Já jsem si zamilovala od MilujuBio. Mají skvělé olejíčky i s UVA ochranou a mohou se používat i na vlasy. Moje must have na léto. 🙂

    • #510522
      l
      libenka789
      Účastník

      To zní rozumně, co si budem ten pitný režim je přes parné dny hodně důležitý. Prosím Vás je to i pro prcky? Hledám něco pro 6ti měsíční mimčo.

      • #510595
        J
        JaninkaVesi
        Účastník

        Určitě! Tady mají přímo pro miminka s SPF50  ještě zvýšeným UVA. 🙂 https://www.milujubio.cz/alphanova-opalovaci-krem-uva-boost-pro-miminka-spf50-50-ml..Ten jsem brala taky malému, neparfemované, voděodolné. 🙂

  • #509976
    v
    verca.broukk
    Účastník

    Jsem na tom stejně  a proto svoji pleť chráním celoročně tímto krémem https://www.solobeauty.cz/hl-age-defense-cc-cream-spf-50-natural-50-ml/ , který poskytuje vysokou ochranu před UVA a UVB zářením a zároveň zabraňuje stárnutí a pleť hydratuje a vyhlazuje. Ale klidně se podívej mají více druhů, tak se můžeš podívat.

  • #509909
    m
    mishelka78
    Účastník

    Ahoj zakládám tuto diskuzi, protože  hledám pleťovou kosmetiku, která mi pomůže s vráskami a také zároveň ochrání pleť před slunečními paprsky. Snažím se slunci obličej nevystavovat, ale i přesto už jdou vidět vrásky, které bych chtěla, alespoň trochu zredukovat. Jak jste na tom vy s péčí o pleť?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist