Pleťová kosmetika na citlivou pleť

Femina.cz > Fóra > Krása > Pleťová kosmetika na citlivou pleť

Zvolené téma obsahuje celkem 11 odpovědí. Do diskuze (10 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel l lenana a poslední změna proběhla před 4 měsíci, 1 týdnem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #516188
    m
    michaela77
    Účastník

    Já jsem dlouho hledala něco co mi vyhladí vrásky, zpevní pleť a nebude mě dráždit a objevila jsem živý kolagen https://nezestarni.cz/obchod/zivy-kolagen/inventia/prirodni-kolagen-face-na-oblicej-triple-helix-formula-minutova-anti-age-pece-50ml.html a je to úžasná věc. Je čistě přírodní, bez konzervantů a tím, že je to živý kolagen tak je extra účinný a opravdu viditelně pleť omlazuje, je to až neuvěřitelný 🙂

    • #516283
      l
      lenana
      Účastník

      To vypadá skvěle. Moc se mi líbí i to, že je to čistě přírodní. Hned objednávám a zkusím i něco z té jejich kosmetiky, taky vypadá super, děkuju za tip 🙂

  • #515416
    e
    eva.zaleskA1
    Účastník

    Ahoj, zkoušely jste už někdy značku CareVe nebo Bioderma? Mají dobré produkty pro citlivou pleť . Já je používám už nějakou dobu , vždycky je objednávám na Notinu, mají rychlou dobu dodání.

    • #516262
      j
      juliebaborska
      Účastník

      Ahoj, jojo CeraVe používám, protože mi do doporučila kosmetička. Tohle by myslím mělo sloužit i jako exfoliant, pokud se nepletu https://www.notino.cz/cerave/sa-cistici-a-zjemnujici-emulze-pro-normalni-a-suchou-pokozku/. Asi je to teda tím, že jsem se předtím o pleť moc nestarala, ale teď mi přijde celkem v dobrém stavu. Tak kdyby ses chtěla inspirovat 😀

      • #516265
        b
        bibuska1504
        Účastník

        Jojo, je tam kyselina salicylová, která má na starost tu exfoliaci, takže máš pravdu.

  • #515381
    J
    JaninkaVesi
    Účastník

    Ahoj hledám nějakou účinnou kosmetiku pro zralou pleť a hlavně, aby mi pomohla eliminovat vrásky.

  • #515347
    H
    Hanička45
    Účastník

    Kupuju řadu Divoká růže a tento krém je výborný http://www.milujubio.cz/urtekram-denni-krem-divoka-ruze-50-ml-bio

  • #515228
    B
    Blacka
    Účastník

    Moc děkuji za komentář – napíšete prosím ještě, jaké produkty od nich vyzkoušet?

  • #515172
    H
    Hanička45
    Účastník

    Já jsem od určitého věku taky na pleti nesnesla kosmetiku z drogérie 🙁 Zkoušela jsem hodně značek, ale nejvíc mi sedí a nejšetrnější je přírodní kosmetika Urtekram – kupuju jak produkty na pleť, tak i na vlasy a jsem moc spokojená. Vše objednávám na milujubio.cz.

  • #515125
    B
    Blacka
    Účastník

    Dobrý večer, jakou pleťovou kosmetiku na citlivou pleť používáte?Letos mi bylo 30 let, doteď mi nevadila kosmetika z drogérie, ale teď ji nesnesu.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist