Pleť po čtyřicítce

Femina.cz > Fóra > Krása > Pleť po čtyřicítce

Zvolené téma obsahuje celkem 15 odpovědí. Do diskuze (10 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel k katerinavolna003 a poslední změna proběhla před 11 měsíci, 3 týdny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #509661
    e
    evcasl
    Účastník

    Já jsem dostala od dceri loni k narozeninám sadu právě taky té kosmetiky Miracletox a teď už si jí kupuju sama, protože za mě je to přesně to v co jsem od kosmetiky vždycky čekala, vyloženě mě omladila, říká mi to i okolí 🙂

  • #509589
    a
    anicka.12
    Účastník

    Uvažuju už nějakou dobu nad faceliftem, byl jste na tom někdo? Jakou máte zkušenost, stojí to za to a u koho jste případně byli?

    • #509654
      S
      SarkaKiska
      Účastník

      Já už si s tou myšlenkou nějakou chvíli taky pohrávám tak jestli se můžete podělit o zkušenost tak by mi to hodně pomohlo s rozhodováním.

      • #509703
        t
        tana.hadkova
        Účastník

        Já byla u pana doktora Cheimarise na https://www.abclinic.com/ a rozhodně to stálo za to 🙂 výsledek je krásně přirozený, jakobych prostě přes noc omládla. Pan doktor je opravdový profík a má lidský přístup, všechno vysvětlí, zajímá se…

        • #509723
          a
          anicka.12
          Účastník

          To zní báječně, chtěla bych právě taky přesně takový efekt omládnutí, aby to nebylo hned znát, že jsem byla na nějakém zákroku a nepůsobila jsem uměle. Děkuju za odpověď, asi se teda objednám na konzultaci a uvidím.

  • #509429

    Ahoj, taky už mi začínám mít na pleti vrásky, takže bych ráda pleť nějakým způsobem ráda vyživila a vrásky vyhladila. Jak o svoji pleť s vrásky pečujete vy?

    • #509692
      G
      GabulkaKoc
      Účastník

      Používám bioaktivní krém s hadím jedem, používám ho pravidelně každý večer na vyčištěnou pleť a vidím jak se mi vrásky vyhlazují a pleť je pružná a hladká. Jedná se konkrétně o tento krém https://www.topvet.cz/pece-o-plet/aktivni-pletove-kremy/60562-bioaktivni-krem-s-hadim-jedem . Kupovala jsem ho i sestře a mámě a jsou sním také moc spokojené.

      • #509968

        Děkuji moc, vypadá opravdu dobře i to sérum mě dost zaujalo, takže jsem si rovnou objednala obojí a uvidíme jaký efekt to bude mít u mě :-).

  • #508923
    m
    michaela77
    Účastník

    Doporučuju korejskou kosmetiku Miracletox, mají ji tady https://www.byfemme.cz/miracletox/ a co jí používám tak se mi pleť zpevnila, vyhladila rozjasnila a celkově omladila 🙂

    • #509511
      j
      jancajanicka
      Účastník

      Podle toho co o ní čtu to vypadá moc dobře, mohla bys mi prosím napsat co přesně od nich používáš?

      • #509553
        m
        michaela77
        Účastník

        Mám od nich přípravky z řady Turnover unit, to je perfektní na povislou pokožku, ale i na akné, pigmentaci…a ještě mám od nich sérum, čistící řadu a pleťovou masku 🙂

        • #509595
          j
          jancajanicka
          Účastník

          Moc děkuju za odpověď, moc se mi to podle toho co o ní čtu líbí tak jsem si jí hned objednala a těším se na výsledky 🙂

  • #508885
    D
    Danka.m
    Účastník

    Doporučím Vám přímo jejich stránky http://www.orcacollagen.cz Mají tam detailní informace o produkty i to, jak se užívá. Ještě doporučím se mrknout na jejich členství – nabízí plno výhod – objednávku máte pak bez starostí, je automatická, samy se strhnou peníze z účtu, zboží se pak odešle a dopravu máte zdarma.

  • #508833
    E
    Esterinda
    Účastník

    Aha, děkuji moc za příspěvek 🙂 My ženský se prostě se stárnutím vyrovnáváme hůře než mužský. Napsala byste mi prosím o Orcacollagenu víc informací? Jak se užívá, jaké je složení …?

  • #508778
    D
    Danka.m
    Účastník

    Mám to podobně, je to děs! Napřed jsem šla cestou z venku – nakoupila jsem si drahou kosmetiku a myslela si, že mi to pomůže. Ale postupem času jsem pochopila, že je potřeba dodávat pleti živiny zevnitř. Už měsíc piju Orcacollagen a pleť je už teď na první pohled mladistvější a lépe hydratovaná.

  • #508752
    E
    Esterinda
    Účastník

    Dobrý den, mám po čtyřicítce sušší pleť a vrásky se mi dělají čím dál víc. Poradíte – jak se starat o pleť v tomto věku? Co se Vám osvědčilo?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist