Pleť

Femina.cz > Fóra > Krása > Pleť

Zvolené téma obsahuje celkem 39 odpovědí. Do diskuze (25 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel n nadiaa a poslední změna proběhla před 10 měsíci, 3 týdny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #510533
    n
    nadiaa
    Účastník

    Užíváte někdo nějaký doplněk pro hezčí pleť? Můžete něco doporučit co vám pomohlo? Děkuju 🙂

    • #510605
      k
      katkakatule
      Účastník

      Já si pravidelně kupuju kolagen od Natural protein, má přírodní a hodně účinné složení, výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat 🙂

      • #510640
        n
        nadiaa
        Účastník

        Dívám se na to a vypadá to moc dobře, líbí se mi že je tam i kyselina hyaluronová a vitamín C, a ty přírodní příchutě taky vypadají mňam 🙂 takže určitě zkusím, díky 🙂

  • #510220
    m
    mishelka78
    Účastník

    Holky co používáte na akné prosím Vás? Upravila jsem už stravu, hodně piju vody, ale ty levné věci z drogérky mě prostě absolutně nic nedělají. Máte něco ověřeného?

    • #510248
      k
      koralovka85
      Účastník

      Ono záleží kolik do toho chceš investovat? Řešila jsem to cca rok dozadu. Vyzkoušela jsem toho mraky mraky z různých eshopů i drogerky, ale akné je velmi specifické. Bylo mi doporučeno Instytutum. Na stránce SoloBeauty jsem našla celý set v akci, tak jsem to vzala. Je teda luxusní- drazší. Ale investice se vyplatila a pomohlo mi to.

      • #510576
        m
        mishelka78
        Účastník

        Hele mě je to už jedno, kdybych měla spočítat kolik jsem do toho už investovala..:/ Jakou sadu tam kupuješ a co obsahuje?

        • #510632
          k
          koralovka85
          Účastník

          Je to Instytutum sada na akné a texturu pleti. Jsou tam exfoliační polštářky, extra hydratační krém a protivráskové sérum. Polštářky jsou super, trošku štipkají, ale nic co by se nedalo vydržet. 🙂 Krém i sérum velmi příjemné, případně mají i vzorečky, kde je ten krém+ sérum a další, tak můžete vyzkoušet. 🙂

  • #510173
    A
    Adinka1993
    Účastník

    Ahoj ženy, teda tady je rad a tipů. Já poslední dobou taky trpím na takovou mdlou pleť, někdy i pupínky, no nic moc po třicítce, zdá se mi, že se vše tak nějak zhoršilo. Koukala jsem na kosmetiku s hadím jedem, máte ji někdo odzkoušenou?

     

    • #510247
      A
      Alecca
      Účastník

      Třicítka je dost přelomová, pro mě byla taky no. Přesně jak píšeš, pleť tak nějak ochabla, tělo už taky nic moc, gravitace působila silněji než ve dvaceti… No každopádně k tvýmu dotazu. Já mám vyzkoušený bioaktivní krém a hyaluronové sérum s hadím jedem a mám s ním dobrý zkušenosti. Kupuji tady https://www.topvet.cz/pece-o-plet/aktivni-pletove-kremy/60562-bioaktivni-krem-s-hadim-jedem, i sérum.

      • #510388
        A
        Adinamandlova
        Účastník

        No holky koukám, řešíme to asi všechny… Hele a jak to funguje s citlivou pletí? Nedráždí to nějak?

         

        • #510435
          A
          Alecca
          Účastník

          Mám dost citlivou pleť a sedlo mi, bála jsem se taky podráždění, ale dobrý, hezky se vše hojilo (jizvičky po akné, akné samotné) a ta pleť je taková celkově vyživená, taková mladší vypadá, tak vyzkoušej a vítej v klubu třicítek 🙂

  • #506841
    n
    nanna
    Účastník

    Vždycky jsem měla problém s akné a teď mám hodně takových těch jizviček a ne a ne se jich zbavit. Nemáte nějakou radu co s tím?

    • #507335

      kvapik
      Účastník

      Skvělý je https://www.byfemme.cz/miracletox-light-angelto-cream/ jizvy po něm neuvěřitelně mizí 😉

      • #507587
        n
        nanna
        Účastník

        Tak já jsem ho hned objednala a musím říct že mě nadchlo jak je účinný, normálně to je už vidět na první pohled jak mi jizvičky mizí. Moc děkuju za radu 🙂

        • #507647

          kvapik
          Účastník

          Tak to jsem moc ráda, že ti to taky pomáhá 🙂

          • #507755
            h
            hancanov
            Účastník

            Vážně? Tak to hned objednávám doufám že mi to taky tak zabere.

    • #506889
      h
      hancanov
      Účastník

      Taky je mám, i na hrudníku a krku, hrozně mě to štve :-/

  • #505915
    b
    bertikber
    Účastník

    Já začínám uvažovat nad vyplněním vrásek, byl jste někdo na takovém estetickém zákroku?

    • #505969
      e
      evcasl
      Účastník

      Já jsem byla na https://www.abclinic.com/zakroky/odstraneni-vrasek-botulotoxinem/ a výsledek je perfektní 🙂 všem můžu doporučit, mají tam skvělý přístup, krásné prostředí a měla jsem na zákrok ještě 10% slevu.

      • #505972
        m
        milka8
        Účastník

        A vypadá to přirozeně? Už nad tím fakt dlouho uvažuju tak zjišťuju 🙂

        • #505974
          e
          evcasl
          Účastník

          Já jsem s výsledkem moc spokojená, i rodina a kamarádky říkají jak přirozeně to vypadá, že prostě vypadám jako kdybych přes noc omládla 🙂

    • #505950
      m
      milka8
      Účastník

      Taky nad tím uvažuju, tak jestli máte někdo zkušenost budu moc ráda za sdílení, díky.

  • #504096
    m
    michaela77
    Účastník

    Kosmetiku miracletox znám, používám ji už docela dlouho a neměnila bych za nic, úplně mi změnila pleť, a že jsem to opravdu potřebovala…:-)

  • #503539
    b
    barcca
    Účastník

    A co pleťový masky? Používáte? Chtěla bych nějakou intenzivní péči na vrásky tak budu ráda za doporučení, děkuju 🙂

    • #504546
      k
      krisstaz
      Účastník

      Já jsem párkrát zkusila tuto a jsem spokojená. https://www.notino.cz/some-by-mi/super-matcha-pore-clean-cistici-jilova-pletova-maska-pro-stazeni-poru/, nevychází ani moc draze a je na více použití, a póry teda krásně stahuje a hydratuje. Třeba ti taky sedne 🙂

    • #503702
      S
      SarkaKiska
      Účastník

      Já používám kosmetiku Miracletox a mají úžasnou masku viz https://www.byfemme.cz/miracletox-time-rewind-perfection-mask-4ks/ mám po ní pleť hezky vypnutou, sjednocenou a rozjasněnou.

      • #503880
        b
        barcca
        Účastník

        To vypadá moc fajn, zkouším hned objednat. Co od nich ještě používáš?

        • #503978
          S
          SarkaKiska
          Účastník

          Skvělý jsou ty jejich ampule a mám ještě krém, musím říct, že se mi co jí používám pleť hodně zlepšila.

          • #504041
            b
            barcca
            Účastník

            Děkuju za odpověď, tak jsem si objednala tu masku a ještě ty ampulky tak jsem na to opravdu zvědavá 🙂

  • #503002
    l
    lenana
    Účastník

    Mně se pleť výrazně zlepšila potom co jsem začala používat kosmetiku https://www.iuvenio.com/ sjednotila se mi, zjemnily se mi vrásky, zmenšily póry…

    • #503438
      m
      marianana
      Účastník

      Fakt? Co bych za to dala…co od nich všechno používáš? Vyzkoušela bych to

      • #503546
        l
        lenana
        Účastník

        Mám všechny přípravky jenom od nich, fakt mi to vyhovuje a taky se to vzájemně podporuje takže je to pak účinnější

        • #503785
          m
          marianana
          Účastník

          Tak už jsem si od nich objednala několik věcí tak se těším až to vyzkouším, snad taky uvidím tak dobrý výsledky

  • #502884
    P
    Polinko
    Účastník

    Ahoj, já jsem s akné bojovala docela dost a jako nic moc mi nepomohlo. Ale musím říct, že jak jsem začala brát ten https://www.orcacollagen.cz/, tak změna k lepšímu, a to prakticky hned. Za mě doporučuju.

  • #502826
    G
    GabulkaKoc
    Účastník

    Dík moc, na ten orcacollagen jsem se dívala. Vypadá dost dobře, zkusím ho. Je vhodný i na zlepšení pleti? Jako myslím, co se týká akné?

  • #502777
    k
    karolina.ka95
    Účastník

    To já tady těm věcem moc nevěřím a potrpím si spíš na kvalitní kosmetiku. Třeba tady s tím pleťovým krémem jsem moc spokojená https://colvia.cz/pletovy-krem

    • #503338
      m
      michala69
      Účastník

      Není moc mastný když obsahuje ghí? Zaujalo mě tam to colostrum. Koukala jsem, že mají i doplňky stravy. To mě taky láká vyzkoušet, protože není nad to brát přírodní doplňky, co tělo dobře zpracovává.

      • #503693
        k
        karolina.ka95
        Účastník

        Není mastný 🙂 konzistenci má super a hezky se vstřebává a pleť po něm zůstává hezky hydratovaná, což mi vyhovuje vzhledem k tomu, že mám hodně suchou pleť, protože většina krémů se hned vstřebá a já cítím takové nepříjemné pnutí.

  • #502126
    l
    libuse86
    Účastník

    Ahoj, já takové doplňky stravy beru. Osvědčil se mi tento kolagen https://www.orcacollagen.cz/. Koupila jsem si ho a musím říct, že jsem nadšená. Fakt perfektně pomáhá. A musím teda říct, že se mi i zlepšilo právě i akné 🙂

  • #502068
    K
    Katchorka
    Účastník

    Ahojky, potřebuji si koupit vitamíny nebo doplňky stravy, co budou zaměřeny přímo pro ženy a jejich potřeby (pleť, vlasy, nehty). Berete takové? Máte s nimi zkušenost? A jaké se vám osvědčily? Musím se teda přiznat, že pokud by pomohly hlavně na akné, tak bych byla opravdu ráda 🙂

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist