Plavky vcelku

Femina.cz > Fóra > Móda > Plavky vcelku

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel K Květa B. a poslední změna proběhla před 11 měsíci, 3 týdny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #510171
    K
    Květa B.
    Účastník

    Holky, já jsem si na relleciga.cz koupila dvoje plavky loni a když jsem je letos vytáhla, zjistila jsem, že jsou pořád jako nové, takže si letos žádné plavky kupovat nemusím. Určitě od nich nákup doporučuji, kvalita je fakt super 🙂

  • #510028
    S
    Samnionka
    Účastník

    Dobrý večer, plavky mají fakt krásné, taky bych si hned vybrala, jen se trochu bojím kvality.

  • #509984
    B
    Blacka
    Účastník

    Moc děkuji za doporučení, hned jsem se na jejich stránky dívala a teď si jen vybrat 🙂

  • #509964
    E
    EllinkaSam
    Účastník

    Já plavky vybírám na relleciga.cz. Mají na výběr několik střihů, vrchní a spodní díl lze vybrat zvlášť, což je pro mě ideální, protože se stejnou velikostí mám vždy problém. Letos jsem si koupila tyhle http://www.relleciga.cz/bikiny/vrchni-dil/samodrzici-plavky-relleciga-splash a drží perfektně.

  • #509868
    B
    Blacka
    Účastník

    Zdravím všechny – poradíte kde koupit hezké a kvalitní plavky vcelku? Za měsíc jedu na dovolenou a v kamenných obchodech nemají ještě žádný výběr.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist